Train Dizi | Konusu | Oyuncuları – Kore Dizileri

Train dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, kaç bölüm, (트레인), fragmanı, izle, yayın günleri, 2020 Kore dizileri, kdrama gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Train Dizi | Konusu | Oyuncuları – Kore Dizileri

Train dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, kaç bölüm, (트레인), fragmanı, izle, yayın günleri, 2020 Kore dizileri, kdrama gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 11 Temmuz 2020’de yayınlanmaya başlayan yeni Kore yapımı dizilerden biridir. Toplam 12 bölümden oluşan dizi, 16 Ağustos’ta yayınlanacak final bölümü ile yayın maratonunu tamamlayacak. Ryu Seung-Jin’in yönetmenliğini üstlendiği dizinin senaryosunu Park Ga-Yeon kaleme aldı. OCN tarafından yayınlanan dizinin yayın günleri ise Cumartesi ve Pazar. Kore dilinde olan dizinin Dram, Aksiyon, Gerilim ve Fantastik öğeler bulunduran bilim kurgu dizisi olduğunu belirtelim. Dizinin başrollerinde Yoon Si-Yoon, Kyung Soo-Jin ve Shin So-Yul gibi isimler yer alıyor.

Train konusu

Dizi, Seo Do-Won değer verdiği bir kişinin ölümündeki gerçeği bulmak amacıyla farklı bir paralel dünyaya geçmiştir. Mücadeleci ve korkusuz biri olan Seo Do-Won, Babasının günahlarını ödeyebilmek ve bir seri katilin cinayetine kurban giden değer verdiği kişinin ölümün arkasındaki sır perdesini aralayabilmek için iki farklı paralel evrende gidip gelmektedir. Geçiş yaptığı diğer paralel dünyada ise babasının günahları nedeni ile istikrarsız bir hayat süren bir karaktere sahiptir.savcı olan Han Seo-Kyung, duygularını ifade etmekten çekinmeyen dürüst bir kişiliğe sahiptir. Seo Do-Won’un geçiş yaptığı diğer paralel dünyada ise soğuk ve duygusuz bir dedektiftir. Bilimsel araştırma biriminin bir üyesi olan Lee Jung-Min, Seo Do-Won’un çocukluk arkadaşı ve aynı zamanda ilk aşkıdır.

Train oyuncuları ve karakterleri

Dizinin başrollerinde Yoon Si-Yoon, Kyung Soo-Jin ve Shin So-Yul gibi isimler yer alıyor.

Yoon Si-Yoon – Seo Do-Won
Kyung Soo-Jin – Han Seo-Kyung
Shin So-Yul – Lee Jung-Min
Lee Hang-Na – Oh Mi-Sook
Nam Moon-Chul – Seo Jae-Cheol
Yoon Bok-In – Jo Young-Ran
Jo Wan-Ki – Woo Jae-Hyeok
Cha Yub – Lee Sung-Wook
Kim Dong-Young – Kim Jin-Woo
Kim Jin-Seo – Han Kyu-Tae
Park Jung-Won – Park Min-Kyung
Chang-Ryul – Park Tae-Kyung

Dizi fragmanı

Yayın Günleri: Cumartesi & Pazar
Yayıncısı: OCN
Orjinal adı: 트레인
Kaç bölüm: 12

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR