Transformers: Canavarların Yükselişi Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

08.06.2023
Transformers: Canavarların Yükselişi Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

Transformers: Canavarların Yükselişi (Transformers: Rise Of The Beasts) filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, ne zaman çıkacak, imdb, 2023, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Transformers serisinin 7. filmi ve aynı zamanda “Bumblebee” filminin devam filmi olan Amerikan bilimkurgu ve aksiyon filmidir.

Filmin yönetmen koltuğunda Creed II: Efsane Yükseliyor filminin yönetmeni Steven Caple Jr. oturuyor.

Ölüler Ordusu filminin yazarlarından Joby Harold tarafından kaleme alınan filmin yazar ekibinde Josh Peters, Darnell Metayer, Erich Hoeber ve Jon Hoeber yer alıyor. Transformers: Beast Wars’dan esinlenerek kaleme alınan yeni filmde, Otobotlar ile Decepticon’ların savaşına yeni bir tür olan Maximal’ler de dahil oluyor.

Filmin türk seslendirme kadrosunda Optimus Prime’ı Zeki Atlı, Optimus Primal’ı Tarkan Koç seslendiriyor. Film toplam 2 saat 8 dakikadan oluşuyor.

İzleyiciyi robotların dünyasına çeken büyüleyici bir hikâye anlatımıyla da dikkat çeken film 9 Haziran 2023‘de sinemalardaki yerini alacak.

Transformers: Canavarların Yükselişi Filmi Konusu

Filmin konusu, Otobotlarla Decepticon’lar arasındaki savaşa yeni dahil olan Predacon, Terrorconlar ve Maximal’ın maceralarını konu alıyor. Brooklyn’li kurnaz genç adam Noah ve geleceği parlak olan arkeolog Elena, onları dünyanın dört bir yanına götürecek bir maceraya atılır. Onlar, Optimus Prime ve Otobotlar ile birlikte, Scourge adlı evreni yok etmeye kararlı korkunç yeni bir düşmanla karşı karşıya kalırken kendilerini çatışmanın ortasında bulurlar. Otobotlarla Decepticon’lar arasındaki savaşa bu kez Transformers dünyasına dahil olan Maximal, Predacon ve Terrorconlar da katılır.

Transformers: Canavarların Yükselişi Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda Hamilton filminde rol alan Anthony Ramos ile Proje filminde rol alan Dominique Fishback yer alıyor. Ayrıca Dexter dizisinde 7 sezon rol alan Luna Lauren Velez’in yanı sıra Dean Scott Vazquez, Tobe Nwigwe, Sarah Stiles, Leni Parker, Frank Marrs, Aidan Devine, Lucas Huarancca, Michael Kelly, Jason D. Avalos ve Lesley Stahl gibi isimlerde filmde rol alıyor.

Karakterleri

Anthony Ramos – Noah Diaz
Dominique Fishback – Elena Wallace
Luna Lauren Velez – Breanna Diaz
Dean Scott Vazquez – Kris Diaz
Tobe Nwigwe – Reek (voice)
Sarah Stiles – Jillian
Leni Parker – Ms. Greene
Frank Marrs – Receptionist
Aidan Devine – Bishop
Lucas Huarancca – Amaru
Michael Kelly – Agent Burke
Jason D. Avalos – Security Guard
Lesley Stahl – Lesley Stahl

Film Fragmanı

Vizyondaki filmleri güncel olarak bizimle buradan takip edin:

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle