Trendeki Kız Film (2016)| Konusu | Oyuncuları - Yorum Güncel

Trendeki Kız Film (2016)| Konusu | Oyuncuları

Trendeki Kız, The Girl on the Train, film, konusu, oyuncuları, cast, trailer, fragman, release date, netflix, 2016, rewiev,izle, imdb, ekşi, yorum, yorumları, türkçe dublaj, indir, full hd izle gibi aramalarınızın yanıtına yorumguncel.com’dan ulaşabilirsiniz.

17.02.2021
Trendeki Kız Film (2016)| Konusu | Oyuncuları

Trendeki Kız, The Girl on the Train, film, konusu, oyuncuları, cast, trailer, fragman, release date, Emily Blunt, 2016, rewiev,izle, imdb, ekşi, yorum, yorumları, türkçe dublaj, indir, full hd izle gibi aramalarınızın yanıtına yorumguncel.com’dan ulaşabilirsiniz.

Film hakkında

Tate Taylor tarafından yönetilen ve senaryosu Erin Cressida Wilson tarafından yaratılan 2016 yapımı filmdir. Paula Hawkins‘in 2015’te yayınlanan aynı adlı romandan uyarlanan 2016 Amerika yapımı gizem, gerilim ve dram türündedir. Filmin oyuncu kadrosunda Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Haley Bennett, Justin Theroux, Luke Evans, Édgar Ramírez, Allison Janney ve Lisa Kudrow gibi isimler yer alıyor.

Çekimleri 4 Kasım 2015 tarihinde New York şehrinde başladı. Film eleştirmenlerinden karışık yorumlar aldı. Filmden en çok konuşulan isim ise Emily Blunt oldu. Blunt performansı sayesinde En İyi Kadın Oyuncu dalında bir BAFTA ve bir SAG ödülü adaylığı elde etti.

Film vizyona girdiği yıl The Girls on the Train ismi ile vizyona girdi. Filmin imdb puanı 6,5‘dir.

Trendeki Kız film konusu

Gerilim ve gizem türü film işsizlik çeken, alkol problemleri olan ve günlerini tren yolculukları yapıp sorunsuz ve muhteşem çiftleri gözlemleyerek geçiren bir kadına odaklanıyor. Genç kadın mükemmel olduğunu düşündüğü bir çifti izlerken mükemmel çiftteki kadının cinayete kurban gitmesiyle sarsılıyor. Cinayetin gizemini çözmeye çalışan kadın cevapsız sorular içinde bir cevap arıyor.

Trendeki Kız Oyuncuları

Başrolünde Emily Blunt‘ın yer aldığı filmde Rebecca Ferguson, Haley Bennett, Justin Theroux, Luke Evans, Édgar Ramírez, Allison Janney ve Lisa Kudrow gibi isimler yer alıyor.

Karakterleri

Emily Blunt, Rachel Watson
Rebecca Ferguson, Anna Watson
Haley Bennett, Megan Hipwell
Justin Theroux, Tom Watson
Luke Evans, Scott Hipwell
Édgar Ramírez, Dr. Kamal Abdic
Allison Janney, Officer Riley
Lisa Kudrow, Monica
Laura Prepon, Cathy
Ross Gibby, David

Film fragmanı

The Girl on the Train Ekşi Yorumları

“kitabını okumuştum 3 4 ay önce, mükemmel değildi ama sürüklüyordu yine de, okunur. filmi de fena değildi bence, ama kitabı okumasam olayları anlayana kadar sıkılırdım. hikayeyi bilmeyenler için kopuk olmuş biraz.

tavsiyem vaktiniz varsa önce kitabı okumanız, sonra filmi izlemeniz.

emily blunt baya başarılı.” gzd cng

“filmin yarısına kadar sıkılarak izledim. ancak sonradan olaylar gelişince, acayip bir şekilde merak uyandırıyor ve vay be diyosunuz.
çoğu kişinin dediği gibi, keşke ilk önce kitabını okumuş olsaydım.” kesesini kaybeden kanguru

“emily blunt’un adeta yardırdığı drama – biraz gerilim filmi. film başta biraz yavaş akıyor ve rachel büyük manyakmış dedirtiyor ancak daha sonra konu iyice sarıyor.” balikbilir

“filmi aşırı sıkıcı. zibilyon tane gerilim filmi izlemesem de ona yakın izlemişimdir. bu kadar sıkıcı, durağan olanı yoktu. film bitene kadar hep bir aksiyon bekledim ama tırt. 6 puanlık bi imdb filmi tam.” e bana nick birakmamissiniz zalimler

“bu filmi iki kere izlemeye çalıştım, ikisinde de aynı yerde kapattım. akmıyor film, çok bayıcı.

tanım: emily blunt’ın başrol oynadığı gizem/gerilim filmi.” izudroynome

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR