Tribes Of Europa 2.sezon ne zaman? Olacak mı?

Tribes Of Europa 2.sezon ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, onay aldı mı, olacak mı, konusu, oyuncuları, IMDb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Tribes Of Europa 2.sezon ne zaman? Olacak mı?

Tribes Of Europa 2.sezon ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, onay aldı mı, olacak mı, konusu, oyuncuları, IMDb puanı, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Tribes Of Europa 2.sezon hakkında

19 Şubat 2021‘de Netflix tarafından yayınlanan 2021 yapımı Netflix Almanya dizilerinden biridir. Almanca ve İngilizce olan dizi, aksiyon, macera ve dram türündedir. Dizinin oyuncu kadrosunda Henriette Confurius, Oliver Masucci, David Ali Rashed, Emilio Sakraya, Melika Foroutan ve Alain Blazevic gibi isimler yer alıyor. Dizi Hırvatistan ve Çek Cumhuriyeti’nde çekildi. Dizi ayrıca Tribus de Europa, Plemiona Europy isimleri ile de biliniyor. Yapım uzun zamandır Netflix aboneleri tarafından beklenen içerikler arasında yer alıyordu. İlk sezonu tek bir çırpıda bitiren dizi seyircilerinin aklına gelen soru ise elbette 2.sezon olacak mı? sorusu oldu. Bu soruyu cevaplamak için erken olsa da ilk sezon performansını göz önünde bulundurarak bazı tahminlerimiz var!

Tribes Of Europa konusu

Dizinin konusu, Kıyamet sonrasında Avrupa, mikro devletler arasındaki savaşların pençesindedir. Bu ortamda, daha büyük bir tehdit kıtaya yaklaşırken üç kardeş hayatta kalma savaşı verir. gizemli bir felaketin ardından minik parçalara bölünen Avrupa’da geçiyor ve kıyamet sonrası atmosferde sağ kalmaya çalışan üç kardeşin hikayesini konu ediyor. 2074. Gizemli bir küresel felaketin ardından, Avrupa’nın enkazından çıkan kabileler arasında savaş sürüyor. Barışçıl Origine Tribe’dan üç kardeş ayrılır ve kendi yollarını çizmeye zorlanır.

Tribes Of Europa oyuncuları ve karakterleri (CAST)

Dizinin oyuncu kadrosunda Henriette Confurius, Oliver Masucci, David Ali Rashed, Emilio Sakraya, Melika Foroutan ve Alain Blazevic gibi isimler yer alıyor.

Tribes Of Europa 2.sezon olacak mı?

Dizi 19 Şubat 2021 itibari ile yayınlanmaya başladı ve iyi yorumlarla giriş yaptı. İlk gününde IMDb‘de 6,0‘lık puana sahip oldu. Dizinin ilk 1 ay içerisindeki izlenme ve aldığı tepkiler 2.sezonunun olup olmayacağını belirleyecek. Ancak dizinin Dark‘ın yapımcıları tarafından yapıldığını ve Netflix’in dizi için olumlu düşüncelerle karar vereceğini düşünüyoruz. Yayıncı Netflix’ten açıklama geldiği takdirde sayfamızı güncelleyeceğiz.

Bizi @yorumguncelcom instagram hesabımızdan takip etmeyi unutmayın!

Dizi fragmanı

YORUMLAR