Triple Frontier Filmi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Triple Frontier film, filmi, konusu, oyuncuları, fragman, ne zaman, izle, netflix, 2019, ne zaman çekildi, imdb, ekşi, yorum, yorumları, nerede çekildi, netflix izle, ne demek, 2 izle, 2 çıkacak mı, türkçe anlamı, 2 izle, cast, trailer gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u ziyaret edebilirsiniz.

14.11.2020
Triple Frontier Filmi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Triple Frontier film, filmi, konusu, oyuncuları, fragman, ne zaman, izle, netflix, 2019, ne zaman çekildi, imdb, ekşi, yorum, yorumları, nerede çekildi, netflix izle, ne demek, 2 izle, 2 çıkacak mı, türkçe anlamı, 2 izle, cast, trailer gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Film Hakkında

13 Mart 2019 yılında Netflix’te yayınlanmaya başlayan filmin başrollerinde Ben Affleck, Oscar Isaac, Charlie Hunham ve Pedro Pascal gibi ünlü isimler yer alıyor. Eleştirmenlerinden tam not alan film Rotten Toatoes’de 73 puan elde etti. Film imdb’de de 6,4 puan aldı.

Triple Frontier Konusu

Beş eski Özel Kuvvetler operasyon askeri, Güney Amerika’nın seyrek nüfuslu sınır bölgesinde bir soygun planlamak için bir araya gelir. 5 kişilik bu ekibin hedefi, şiddetiyle tanınan, zengin bir kartelin servetidir. Bu isimsiz kahramanlar prestijli kariyerlerinde ilk defa bu tehlikeli misyonu ülkeleri için değil, kendileri için üstleniyorlardır. Ancak olaylar beklenmedik bir dönüşle birlikte kontrolden çıkmaya başlar. İncelikli planları devasa bir kaosun içinde kaybolup gitmeye başladığı zaman bu beş üstün nitelikli adamın yetenekleri, sadakatleri ve ahlakları, hayatta kalmak için verdikleri zorlu mücadele sırasında kırılma noktasına itilecektir…

Triple Frontier Oyuncuları

Beş eski Özel Kuvvetler operasyon askerinin yaşadıklarını konu alan filmin başrollerinde Ben Affleck, Oscar Isaac, Charlie Hunham ve Pedro Pascal gibi isimlerin yer alıyor.

Karakterler

Ben Affleck – Tom ‘Redfly’ Davis
Oscar Isaac – Santiago ‘Pope’ Garcia
Charlie Hunnam – William ‘Ironhead’ Miller
Garrett Hedlund – Ben Miller
Pedro Pascal – Francisco ‘Catfish’ Morales
Adria Arjona – Yovanna
Jeovanny Rodriguez – Duke (as Louis Jeovanny)
Juan Camilo Castillo – Captain Diego
Reynaldo Gallegos – Gabriel Martin Lorea (as Rey Gallegos)
Madeline ‘Maddy’ Wary – Tess Davis
Johan Ochoa – Officer
Francisco Martinez – Officer
Pablo Cesar Sanchez – Officer (as Pablo Cesar Sanchez)
Kevin Vasquez – Officer
Jose Rodriguez – Officer

Fragman

Yorumları

“afişin ve ben affleck’in olmasının vadettiği aksiyon, filmin kendisinde yeterince yok.
bir tatsız, tuzsuz, sası bir aksiyon, bir şeyler eksik.”

“izlemeden önce iyi ki ekşi sözlüğü okumamışım dediğim film. 2 saat gayet aksiyonun hiç düşmediği güzel bir film olmuş. izlemeyenler mutlaka izlesin derim.”

“ben affleck hatrina izlediğim film. aksiyon ha geldi ha gelecek derken bir baktım filmin bitmesine 15 dk var. bi bok olmadı filmde yaa… netflix o kadar para harcayıp bu kadar iğrenç fil cekmeyi nasıl becerdin.”

“beğenerek izledim. beklentim çok yüksek değildi çünkü.

hatırlayanlar bilir. ilyas salman’ın mercedes’le köye dönüş hikâyesinin işlendiği bir film vardı. ben buna benzettim.”

“dün izleyip arafta kaldığım filmdir. bir kere pedro pascal reis için izledim. ben affleck promosyonu oldu. öncelikle vermek istediği mesajlar olsun yaşadıkları ikilemler olsun bunları yansıtmada film çok yetersiz kalmış. aslında biz de bir fikir var ama nasıl anlatsak bilemedik demişler filmde. onun haricinde kadro mükemmel olmuş.”

Triple Frontier 2 Çıkacak Mı?

Filmin oyuncularından Oscar Isaac filmin devamını istediğini açıkladı ancak henüz bir gelişme yok.

Onca Yoksulluk Varken Film | Konusu | Oyuncuları | Netflix

YORUMLAR

canlı tv izle