Tyrone’u Klonlamışlar Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

19.07.2023
Tyrone’u Klonlamışlar Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Tyrone’u Klonlamışlar filmi (They Cloned Tyrone) konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, ekşi, imdb puanı, nereden izlenir, fragmanı gibi aramalarınıza yorumguncel.com!

Film hakkında

14 Temmuz 2023’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix orijinal filmidir. Toplam 1 saat 59 dakikalık süreden oluşan film, aksiyon, komedi ve gizem türünde yer alıyor.

Juel Taylor‘ın yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosunu Tony Rettenmaier ve Juel Taylor kaleme aldı.

Filmin oyuncu kadrosunda John Boyega, Teyonah Parris, Jamie Foxx, David Alan Grier, Kiefer Sutherland, J. Alphonse Nicholson ve Tamberla Perry gibi isimler yer alıyor.

Film 50 bine yakın IMDb‘de oy aldı ve 6,3‘lük puana sahip oldu.

Fillmin orijinal adı: They Cloned Tyrone

Tyrone’u Klonlamışlar filmi konusu

Filmin konusu, Tuhaf bir üçlü (John Boyega, Teyonah Parris ve Jamie Foxx), bir dizi ürkütücü olayın ardından kendilerini mahallelerindeki şeytani komployu araştırırken bulur.

Beklenmedik bir üçlünün bir dizi ürkütücü olayı soruşturduğu ve onları doğrudan kaputlarının altında pusuya yatmış hain bir komploya karşı uyardığı, özlü, bilimkurgu gizemli bir hırsızlık. Mahallede uyuşturucu satıcısı olan Fontaine, rakibi Isaac tarafından vurularak öldürülür ve ardından ertesi sabah yatağında sağ salim uyandığında çok şaşırır. O, Slick Charles ve Yo-Yo olayı araştırmaya başlarlar ve araştırmaları sonunda onları hükümet destekli bir laboratuvarın yerel Siyah nüfus üzerinde deneyler yaptığı geniş bir yeraltı kompleksine götürür. Nixon tarafından kontrol edilen yapay bir klon olduğunun farkına varan Fontaine, başlangıçta çaresizlik hisseder, ancak mahallesinin iyiliği için bu Beyaz kurumsal derebeylerine karşı durması gerektiğine karar verir.

Tyrone’u Klonlamışlar filmi seslendirenler ve karakterleri (cast)

Filmin oyuncu kadrosunda John Boyega, Teyonah Parris, Jamie Foxx, David Alan Grier, Kiefer Sutherland, J. Alphonse Nicholson ve Tamberla Perry gibi isimler yer alıyor.

John Boyega – Fontaine
Teyonah Parris – Yo-Yo
Jamie Foxx – Slick Charles
David Alan Grier
Kiefer Sutherland
J. Alphonse Nicholson – Issac
Tamberla Perry – Biddy
Eric Robinson Jr. – Big Moss

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

canlı tv izle