Üç Kuruş Dizi | Konusu | Oyuncuları | Show TV

Üç Kuruş Dizi | Konusu | Oyuncuları | Show TV

Üç Kuruş dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, ne zaman yayınlanacak, Show TV dizileri, Çukur yan dizisi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Ekim 2021‘de Show TV‘de yayınlanmaya başlayacak olan yerli dizidir. 4 sezon boyunca seyircileri ekranlara kilitleyen Çukur dizisi ile bağlantılı hikayeleri içinde barındıracak olan dizi Ay Yapım tarafından hazırlanıyor.

Bölümleri 120 dakikadan oluşacak olan dizinin senaryosunu Murat Uyurkulak ve Damla Serim üstlenirken, yönetmenliğini Sinan Öztürk kaleme aldı. Dizinin müziklerini ise Toygar Işıklı yapıyor.

Aksiyon, dram ve polisiye türünde yer alacak olan dizinin oyuncu kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora ve Nursel Köse gibi isimler yer alıyor.

Üç Kuruş konusu

Dizinin konusu, Kendine has karakterleri ve sert kurallarıyla renkli bir Roman mahallesi olan Çıngıraklı’nın “koruyucusu” konumundaki mafya lideri Kartal ile Organize Büro’nun gözü kara ve kural tanımaz komiseri Efe’nin arasındaki kovalamaca oyunu bir cinayet vakasıyla ters yüz olur. Katili yakalamak için girdikleri yollar onları hiç tahmin etmeyecekleri bir ismin karşısına çıkaracaktır.

Üç Kuruş oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora ve Nursel Köse gibi isimler yer alıyor.

Uraz Kaygılaroğlu – Kartal
Ekin Koç – Efe
Diren Polatoğulları – İrfan
Nesrin Cavadzade – Bahar
Aslıhan Malbora – Leyla
Nursel Köse – Neriman
Burak Altay- Bülent Komiser
Civan Canova – Oktay
Mustafa Kırantepe – Ruşen
Uğur Yıldıran – Şesu
Aytaç Uşun – Batu
Cenk Kangöz – Mesut
Umutcan Ütebay – Şahin
Damla Makar – Halide
Melisa Yıldırımer – Nesrin
Süreyya Kilimci – Semiha
Alişan Uğur – Konyalı
Mutttalip Müjdeci – Sahir

Üç Kuruş ne zaman başlayacak?

Dizinin Ekim 2021‘de ilk bölümü ile yayın hayatına başlaması bekleniyor. Yayıncı Show Tv tarafından henüz net bir tarih açıklanmış değil.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.