Uncut Gems : Adam Sandler’a Oscar Kazandırabilecek Yeni Filmi (Netflix)

24.12.2019
Uncut Gems : Adam Sandler’a Oscar Kazandırabilecek Yeni Filmi  (Netflix)

Adam Sandler’ın başrol olduğu ve sonunda Adam Sandler Oscar kazanabilir umudu ile bakılan filmi Uncut Gems son zamanların en çok beklenen filmleri arasında. Netflix yapımı Uncut Gems konusu, trailer, Türkçe altyazılı, izle, 2019, film, beyazperde, imdb, ne demek, oyuncuları, başrolü, Adam Sandler gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Usta yönetmen Yorgos Lanthimos, Safdie Kardeşler’in yeni projesi Uncut Gems bu yıl sinema dünyasında fırtına etkisi yaratacak bir film ile geliyor. Filmin başrolünde ise komedi filmlerinin aranılan siması Adam Sandler yer alıyor. Film dünya prömiyerini Telluride, Toronto film festivellerinde New York Film Festivalleri’nde gösterildi. İlk olarak Amerika’da vizyona giren film ardından Netflix platformunda yayınlanmaya başlayacak. 

Uncut Gems’in anlamı – ne demek?

ham altın

Adam Sandler’lı Uncut Gems Filmi Konusu

Başrolünde komedi filmlerinden tanıdığımız ve çokça güldüğümüz Adam Sandler’ın yer aldığı filmde Sandler’ı bu kez Gerilim/Dram/Polisiye ve biraz da Komedi türünün harmanlandığı bir film ile izleyeceğiz. Filmde New York’ta elmas ticaretinin döndüğü bir bölgede anlatılacak. Filmde ana karakterimiz Howard Rather (Adam Sandler) zengin ve ünlülere satış yapan bir kuyumcudur. Mallarının bir kısmı çalınan kuyumcu Howard’ın bu olayın ardından hayatı karmakarışık bir hal alır.

Oyuncuları – Oyuncu Kadrosu

Adam Sandler – Howard Rather

Julia Fox – Julia

Kevin Garnett – Kevin Garnett

The Weeknd – The Weeknd

Indina Menzel – Dinah

Jonathan Aranbayev – Eddie

Jacob Igielski – Beni

Noa Elsesser – Kat

Eric Bogosian – Arno

Uncut Gems Netflix’te Ne Zaman Yayınlanacak?

Bir Netflix filmi olan Uncut Gems Altın Küre ve Emmy adayı olan Adam Sandler’ın ilk kez Oscar kazanabileceği bir film olarak gösteriliyor. Şimdiye kadar birçok Uluslararası film festivalinde yer alan filmde kısaca çinli vir bahisçinin ölümü konu alınacak. Amerika’da A24’tün dağıtımını yaptığı ve az ama öz yayınlanan sinemalarda en iyi gişe yapan film Türkiye’de şimdilik yalnızca Netflix’te yer alacak gibi görünüyor. Komedi ustası Sandler’ı gerilim filmi ile göreceğimiz film Netflix’te 31 Ocak 2020 tarihinde yayınlanacak. Biz ise filmi merakla bekliyoruz.

*Sizin film hakkında görüşleriniz neler?

YORUMLAR

canlı tv izle