Uraz Kaygılaroğlu Aynen Aynen dizisinden ayrıldı! - Yorum Güncel

Uraz Kaygılaroğlu Aynen Aynen dizisinden ayrıldı!

01.02.2020
Uraz Kaygılaroğlu Aynen Aynen dizisinden ayrıldı!

Blutv’nin youtube’dan transfer ettiği ve sevilen yapımları arasına giren Aynen Aynen dizisinde başrol değişikliği yaşanıyor. Star Tv’de yayınlanan Sefirin Kızı adlı dizide rol alan Uraz Kaygılaroğlu’nun Aynen Aynen dizisinden ayrıldığı ve yerine Kerem Bürsin’in rol alacağı belirtiliyor.

Uraz Kaygılaroğlu neden ayrıldı?

Blutv’nin sevilen yapımlarından biri olan Aynen Aynen’de Uraz Kaygılaroğlu sürprizi yaşanıyor. 16 Ocak’ta 3.sezonu ile geri döneceği açıklanan dizi beklenen tarihte yayınlanmamış ve seyircilerin tepkisini çekmişti. Dizi ile ilgili çarpıcı yeni bir haber geldi. Sezon finali veren dizinin ardından Televizyonda projede yer alan Uraz Kaygılaroğlu, dizi çekimlerinin yoğunluğu nedeniyle Aynen Aynen dizisinden ayrılma kararı aldı. Aynen Aynen dizisinde ‘Emir’ karakterine can veren yakışıklı oyuncunun diziye dönememesi nedeniyle 16 Ocak’ta dizinin yayınlanamadığı belirtiliyor. Dizinin yapımcıları da Uraz Kaygılaroğlu’nun diziden ayrılma kararı almasının ardından diziyi farklı bir isimle devam ettirme kararı aldı.

Şahinkaya’nın yeni partneri Kerem Bürsin

Dizinin diğer başrol oyuncusu Nilperi Şahinkaya, Uraz Kaygılaroğlu’nun dizinden ayrıldığını doğruladı ve dizideki yeni partnerini açıkladı. Şahinkaya “Yeni partnerim Kerem Bürsin olacak. Kendisiyle bir maceraya başlıyoruz” dedi. Dizide yaşanan bu değişikliğin ardından kısa sürede elde edilen başarının devam edip etmeyeceği ise şimdiden merak konusu oldu.

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.