Uzak Şehrin Masalı Dizi | Konusu | Oyuncuları | FOX TV

Uzak Şehrin Masalı dizi, konusu, dizisi, fragman, dizisi oyuncuları, dizisi ne zaman başlıyor, hangi kanalda, ne zaman başlayacak, ne zaman, kadrosu, Aslıhan Güner yeni dizi, Umay, nerede çekildi, Kuzey Yıldızı gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edebilirsiniz.

Uzak Şehrin Masalı Dizi | Konusu | Oyuncuları | FOX TV

Uzak Şehrin Masalı dizi, konusu, dizisi, fragman, dizisi oyuncuları, dizisi ne zaman başlıyor, hangi kanalda, ne zaman başlayacak, imdb, ne zaman, kadrosu, Aslıhan Güner yeni dizi, Umay, nerede çekildi, Kuzey Yıldızı gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edebilirsiniz.

Dizi Hakkında

Mustafa Şevki Doğan’ın yöneteceği 2021 yılı yapımı Türk dizisidir. Dizinin başrolünde daha önce İsmail Demirci ile birlikte başrolde yer alan Aslıhan Güner yeni dizi başrolünde yer alıyor. Başrolde ona henüz kimin eşlik edeceği belirsizliğini koruyan dizinin çekimler Temmuz ayında Kars’ta başlayacak.

Dizinin senaryosunu daha önce O Hayat Benim, İffet, İnsanlık Suçu ve Sonsuz gibi yapımların yazarı Can Sinan kaleme aldı. Yapımını 25 Film yapımın üstlendiği dizi FOX TV ekranlarında yayınlanacak.

Dizi konusu ise şöyle; Kars’ta kaçak yaşayan bir adam, güçlü dominant bir kadının imkasızlıklarla dolu olan bir aşk hikayesi anlatılacak.

Uzak Şehrin Masalı Dizi Konusu

Çekimlerine Temmuz ayında Kars’ta başlanacak olan dizi İstanbul’da kurulan bir platoya taşınarak çekimlerine orada devam edileceği öne sürüldü.

Uzak Şehrin Masalı Dizisi Oyuncuları

Dizinin oyuncu kadrosunda daha önce Kuzey Yıldızı dizisinin başrolünde yer alan Aslıhan Güner Kılıç yer alıyor. Kuzey Yıldızı dizisinin 2.sezon ardından ekranlara veda etmesinina ardından Aslıhan Güner yeni dizi ile yeniden başrolde yer alacak. Genç oyuncu burada Umay karakterine hayat verecek. Dizinin oyuncu kadrosuna dair henüz bir açıklama yapılmadı.

Karakterler

Aslıhan Güner Kılıç – Umay

Fragman

Dizinin fragmanı henüz yayınlanmadı.

Uzak Şehrin Masalı Ne Zaman Başlayacak?

Çekimlerine Temmuz ayında başlanacak olan dizinin yeni televizyon döneminde ekranlarda yayınlanmaya başlayacağı tahmin ediliyor.

Dizi Yorumları

Kahraman Babam Dizi | Konusu | Oyuncuları | Show Tv

Bu içeriği oyla!
[Total: 1 Average: 5]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.