Valeria 3.sezon olacak mı? Ne zaman? Netflix - Yorum Güncel

Valeria 3.sezon olacak mı? Ne zaman? Netflix

Valeria 3.sezon olacak mı, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, 3.sezon onayı aldı mı, IMDb puanı, Ekşi yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

17.08.2021
Valeria 3.sezon olacak mı? Ne zaman? Netflix

Valeria 3.sezon olacak mı, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, 3.sezon onayı aldı mı, IMDb puanı, Ekşi yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Valeria 3.sezon hakkında

Netflix‘in 2020 yılında ilk sezonu ile seyirci ile buluşturduğu İspanya yapımı dizi 2.sezonu ile geri döndü. 2.sezonu ile de ilgi çekmeyi başarak yapım Netflix top 10’da da yerini aldı.

Netflix İspanyol dizisi, Elisabeth Benavent isimli yazarın Valeria romanından uyarlandı. Dizinin yönetmen koltuğunda Inma Torrente ve Nely Reguera isimli iki kadın yönetmen oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Fernando Eguiarte, Aurora Gracia, Maria Lopez Castano ve Almudena Ocana birlikte kaleme aldı.

IMDb‘de 4 bine yakın oy almayı başaran yapım 6,2‘lik puana sahip olabildi. 2.sezonu izleyen Netflix abonelerinin aklındaki soru ise Valeria 3.sezon olacak mı? sorusu oldu. Tahminlerimizi sizler için yazdık.

Valeria dizi konusu

Dizinin konusu, işinde ve evliliğinde sorun yaşayan genç bir kadının hikayesini konu ediyor.

Valeria kariyerinde sorunlar yaşayan bir yazardır ve yeni bir hikaye yazmaya başlaması gerekir. Bu süreçte aynı zamanda kocası ile de sıkıntılı dönemler yaşayan Valeria aynı anda birçok dertle uğraşmakta ve ne yapacağını bilemez haldedir. Hayatını yoluna sokmak için yakın arkadaşları Carmeni Lola ve Nerea’ya sığınır. Valeria geçirdiği zor günler arkadaşları ile birlikte aşmaya çalışırken bu süreçte dostluk, sevgi, sadakatsizlik ve kıskançlık gibi birçok duyguyu bir arada yaşayacaktır.

Valeria oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Diana Gómez, Silma López, Paula Malia, Teresa Riott ve gibi Maxi Iglesias isimler yer alıyor.

Diana Gómez – Valeria
Silma López – Lola
Paula Malia – Carmen
Teresa Riott – Nerea
Maxi Iglesias – Víctor
Ibrahim Al Shami – Adrián

Valeria 3.sezon olacak mı?

2.sezonu ile yayınlanan yapım, kısa sürede Netflix Top 10’da yerini aldı. Netflix abonelerinin beğeni ile talip ettiği dizinin 3.sezon onayı alması şaşırtıcı olmaz. Her ne kadar IMDb puanı düşük görünse de Netflix için aslolan veriler izlenme verileridir. Dizinin 3.sezon onayı alacağını ve 2022 yazına doğru da seyircisi ile buluşacağını düşünüyoruz.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.