Viewpoint Dizi | Konusu | Oyuncuları | ITV Dizileri

Viewpoint dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, ITV dizileri, Ekşi yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

05.06.2021
Viewpoint Dizi | Konusu | Oyuncuları | ITV Dizileri

Viewpoint dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, ITV dizileri, Ekşi yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

26 Nisan 2021‘de İngiliz tv kanalı ITV tarafından yayınlanan ITV orijinal yapımı dizidir. Dizinin yönetmenliğini Ashley Way üstlenirken senaryosunu Ed Whitmore kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Noel Clarke, Alexandra Roach, Amy Wren, Fehinti Balogun, Bronagh Waugh ve Marcus Garvey gibi isimler yer alıyor. 5 bölümden oluşan yapım, gerilim ve dram türünde yer alıyor. Harry Bradbeer ve Ed Whitmore tarafından tasarlanan yapım, IMDbde 5,9‘luk puana sahip oldu.

Viewpoint konusu

Dizinin konusu, Sterling’in pencereleri, Manchester’daki Westbury Meydanı’nın panoramik manzarasına hakim ve sevgili kayıp öğretmen Gemma Hillman’ın (Amy Wren) evine doğrudan bir görüş hattı sağlıyor. Hillman, evi erkek arkadaşı ve Fehinti Balogu’nun canlandırdığı baş şüpheli Greg Sullivan’la paylaşıyor. Fleabag ve Emmy ödüllü yönetmen Harry Bradbeer’in (Killing Eve, No Offence) bir fikrine dayanan ve Edgar ödüllü Ed Whitmore (Safe House, Manhunt) tarafından ortaklaşa yaratılan ve yazılan bu sürükleyici beş bölümlük drama, Sıkı sıkıya bağlı bir Manchester topluluğuna yönelik gergin polis gözetim soruşturması ve başkalarının hayatlarını gerçek tarafsızlık ve sıfır etki ile gözlemlemenin mümkün olup olmadığını araştırıyor.

Viewpoint oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Noel Clarke, Alexandra Roach, Amy Wren, Fehinti Balogun, Bronagh Waugh ve Marcus Garvey gibi isimler yer alıyor.

Noel Clarke – DC Martin Young,
Alexandra Roach – Zoe Sterling,
Amy Wren – Gemma Hillman,
Fehinti Balogun – Greg Sullivan,
Bronagh Waugh – DC Stella Beckett
Marcus Garvey – DC Roly Dalton
Phil Davis – DI Liam Cox
Sarah Niles – DCI Jill Conroy
Shannon Murray – Hayley Jones
Ian Puleston-Davies – Donald Vernon
Catherine Tyldesley – Kate Tuckman
Dominic Allburn – Carl Tuckman
Lucy Chambers – Chloe Tuckman

Dizi yorumları

ashley way’in yönettiği beş bölümlük mini dizi. ilk bölümü beni pek sarmadı

  • loving vincent / Ekşi Sözlük

Fragman

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.