Vikings'in Ragnar'ı: Travis Fimmel Kimdir? - Yorum Güncel

Vikings’in Ragnar’ı: Travis Fimmel Kimdir?

25.11.2019
Vikings’in Ragnar’ı: Travis Fimmel Kimdir?

Vikings dizisinin Ragnar Lothbrok’u kimdir soruları arama motorlarında sıkça aranıyor. Travis Fimmel kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Boyu? Evli mi? Eşi kim? Sosyal medya hesapları, Dizileri ve filmleri neler gibi sorularınızın yanıtı yorumguncel.com’da.

Vikings dizisindeki Ragnar Lothbrok karakteri ile hayatımıza dahil olan oyuncu yeni dönemde yeni projeleri için hazırlanıyor. Oyuncu 2020 yılında Here Are the Young Men isimli proje ile ismi anılırken, Tlevizyon dizisi olan Raised by Wolves isimli yapımda da Marcus karakterine hayat vermek için hazırlanıyor. Dizi hala yapım aşamasında olsa da yeniden Travis Fimmel’i izleyecek olmak heyecan verici bir bekleyiş bizim için.

Travis Fimmel kimdir?

 Avusturyalı oyuncu Travis Fimmel, 15 Temmuz 1979’da Lockington/Victoria’a dünyaya geldi. 17 yaşından sonra doğduğu yerden ayrılıp Melbourne’de eğitimini RMIT Universty’de tamamlar. Sürekli vucüt geliştirmek için spor yapan Fimmel, gittiği spor salonunda Los Angeles’ta ünlü bir model ajansları tarafından keşfedilir. Şöhret kapıları tesadüf eseri aralanan Fimmel, sırt çantası ile dünyayı turlama hayali için başta teklifi kabul etmemiş.

Travis Fimmel

Kariyeri

Bir süre dünya turuna için yola çıkan oyuncunun bir süre sonra parası bitince ajansın teklifini kabul etmeye karar vermiş. Travis Fimmel‘in modellik yaşamında kısa sürede yıldızı parlamış. Öyle ki Fimmel dünyaca ünlü marka Calvin Klein’in iç çamaşırı mankeni seçilmiş. Kariyerinde büyük bir patlama yaşayan Fimmel o yıl hem birçok kadın hayran edilmiş hem de People Dergisi tarafından ‘En Seksi Bekar Erkek’ seçilmiş.

Travis Fimmel şöhret olmayı hayatının daima geri planına alması ile bilinen oyunculardan biridir. Öyle ki bir çok teklifi hiç düşünmeden çoğu zaman reddetmiştir. Geri çevirdiği tekliflerden biri de ünlü Amerikan yapımı Sex and the City filmidir. Bu filmde yer almayı reddederek oyuncu koçu Ivana Chubbuck’ın sadece yetenekli oyuncuları kabul eden oyunculuk atölyesine katılmayı tercih etmiş. Böylece modelliği bir kenara bırakarak oyunculuk kariyeri için ilk adımı atmış olur.

Oyunculuk kariyerindeki ilk filmi Warner Bros. 2003 yapımı Tarzan filmindeki başroldür. Ancak oyunculuktaki asıl ününü 2013 yapımı History Tv’de yayınlanan Viking dizisi ile olur. Ragnar Lothbrok karakterine hayat veren oyuncu 45 bölüm boyunca yer aldığı dizide dikkatleri üzerine çekmiş ve muhteşem bir performans sergileyerek eleştirmenlerden tam puan almayı başarmıştır. Fimmel bu dizide Katheryn Winnick, Clive Standen, Gustaf Skarsgard, Gabriel Byrne gibi isimlerle yer almıştır.

2016 yılında da çok konuşulan film Warcraft’ta başrolü üstlendi.

Travis Fimmel ve Ragnar Lothbrok Rolü

Travis Fimmel Ragnar Lothbrok rolü

Daha önceleri birçok dizi ve filmde yer alan oyuncu tüm izleyicileri için Vikings dizisindeki Ragnar Lothbrok katakteri bambaşkadır. Dizinin ilk bölümünden itibaren dikkatleri üzerine çeken Fimmel, Vikings dizisinin ortalamanın altında sezonlarında dahi seyirci kaybetmemiş olmasının sebebi Ragnar karakteri olarak gösterilir. Öyle ki Vikings dizisinden ayrılışı çok konuşulmuş ve diziden ayrıldığı için hayranları çok üzülmüştü.

Travis Fimmel Kaç Yaşında? – Yaşı

  15 Temmuz 1979 doğumlu oyuncu ve model Fimmel, 40 yaşındadır.

Travis Fimmel Boyu

1,82

Travis Fimmel’in Eşi

Özel hayatından bahsedilmesini sevmeyen oyuncunun boşanmış olduğu dışında bir bilgi yok. İsmi bir dönem İstanbul ziyaretinde Tuba Ünsal ve Aslı Alkoçlar ile anılsa da özel hayatına dair net bir bilgi söz konusu değil.

Travis Fimmel Sosyal Medya Hesapları

İnstagram: @travisfimmel https://www.instagram.com/travisfimmel/?hl=tr

Twitter: Kullanmıyor

Travis Fimmel’in Filmleri

2008– Suffer, Dude

           Kısıtlama

2010– Saf Ülke 2: Hediye

          İğne

         Fildişi

        Deney

2011-Üstünlük

2012-Bu Deer Haydutlar

          Harodim

2015-Maggie’nin Planı

2016-Warcraft

2017-Lean on Pete

2019-Steve McQuenn’i Bulmak

          Dreamland

          Danger Close: The Battle of Long Tan

Travis Fimmel Dizileri

2003-Tarzan

2005-Rocky Point

2006-Southem Comfort

2009-Canavar

2010– Chase

2012-Outlaw Country

         BlackBox Tv

2013-2017– Vikings

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR