Vinland Saga 2.Sezon 24.Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

12.06.2023
Vinland Saga 2.Sezon 24.Bölüm Ne Zaman Çıkacak?

Vinland Saga 2.sezon 24.bölüm ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, ne zaman gelecek, konusu, karkaterleri, cast, yorumları, nereden izlenir, fragmanı gibi aramalarınıza yorumguncel.com!

Vinland Saga 2. sezon hakkında

Vinland Saga (ヴィンランド・サガ, Vinrando Saga), Makoto Yukimura tarafından yazılan ve hazırlanan bir Japon tarihi manga serisidir. Hikaye, Kral Cnut the Great’in tarihsel olarak iktidara yükselişinin dramatizasyonunu, eylemden sorumlu bir grup paralı asker altında hizmet veren, öldürülen eski bir savaşçının oğlu olan tarihi kaşif Thorfinn’e odaklanan bir intikam planıyla birleştiriyor.

Wit Studio tarafından canlandırılan 24 bölümlük bir anime televizyon dizisi uyarlaması, Temmuz’dan Aralık 2019’a kadar NHK General TV’de yayınlandı. MAPPA tarafından canlandırılan ikinci sezonun prömiyeri Tokyo MX ve BS11’de Ocak 2023’te yapıldı. Dizi, En İyi Genel Manga dalında 36. Kodansha Manga Ödülü’nü ve 13. Japonya Medya Sanatları Festivali’nin Büyük Ödülü’nü kazandı. Anime uyarlaması, birçok eleştirmen tarafından 2019’un en iyi anime dizilerinden biri olarak görülmektedir.

Anime hakkında en çok merak edilen şeylerdeb biri Vinland Saga 2.Sezon 24.Bölüm Ne Zaman Çıkacak? sorusu oldu.

Bu sorunun yanıtı içeriğimizde!

Vinland Saga konusu

Farklı bir çiftlikte kaçan bir köle, evi ateşe verir ve efendisini ve ailesini öldürür. Thorfinn, Einar’a serbest kaldığında ne yapmak istediğine karar verip vermediğini sorar. Einar hâlâ emin değil ama Ketil’le kalırsa Arnheid’i serbest bırakma şansı olduğunu biliyor. Bu sırada Snake çiftliğe koşar ve Sverkel’in yere yığıldığını görür.

Vinland Saga seslendirenler ve karakterleri (cast)

Yûto Uemura – Thorfinn
Alejandro Saab – Einar
Mike Haimoto – Thorfinn
Aleks Le – Thorfinn Thordarson

Michael C. Pizzuto – Badger
Kaiji Tang – Halfdan
Kira Buckland – Estrid
Tony Oliver – Gunnar
Kirk Thornton – Askeladd
Jamieson Price – Sweyn
Frank Todaro – Leif

Vinland Saga 2.Sezon 24.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Vinland Saga 2. Sezon 24. Bölüm Amerika Birleşik Devletleri’nde 19 Haziran Pazartesi günü saat 12:30’da (JST) yayınlanacak.

Dizi film evreninin güncel olarak bizimle buradan takip edin:

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle