Rastgele Yazı

Vis a Vis 5.Sezon Yorumlar | Sosyal Medya Tepkileri

Vis a Vis 5.Sezon Yorumlar | Sosyal Medya Tepkileri

Vis a Vis yorumlar, yorum, inceleme, ekşi, imdb, konusu, oyuncuları, ne zaman, nerede, izle, imdb, ne zaman, yeni sezon, oyuncuları, El oasis, ne demek, kaç bölüm, film, gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip etmeyi unutmayın

Netflix’in en çok sevilen ve Türkiye’de en çok izlenen dizilerinden biri olan El Oasis adıyla yani 5.Sezonu ile geri döndü. La Casa de Papel ve Elite gibi dizileri ile Netflix’te başarılı yapımları dikkatleri üzerine çekmeyi başaran İspanyol dizilerinden biri olan dizi İspanyol dizilerinden tanıdığımı bir çok ismi gördüğümüz bir dizi. La Casa de Papel gibi İspanya yerelinde yayınlanan bir dizi iken, Netflix tarafından satın alınması ile uluslararası platformda adını duyurmayı başarmıştı. Öyle ki dizi Türkiye’de dahi karantina günlerinde Netflix Top ona yer almayı başardı.

Vis a Vis 5.Sezon Yorum kısmına geçmeden önce El Oasis konusu neydi kısaca bir göz atalım.

Vis A Vis’in El Oasis Konusu

Erkek arkadaşı tarafından zimmetine para geçirmesi için kandırılan ve hapse giren naif bir genç kadın, bu acımasız yeni dünyada hayatta kalmayı bir an önce öğrenmelidir.

Uluslararası platformlarda yer alan adıyla Lockep up dizisi, genç ve tecrübesiz bir genç kadının sevgilisinin kandırması sonucu hapishaneye girmesi ve hapishanede yaşadığı maceraları konu ediniyor. Her şey başkarakter olan Macarena’nın çalışmaya başladığı bir muhasebe şirketinde patronuna güvenmesi ile başlıyor. Hapishaneye düşen Macarena’nın hayatta kalma öyküsü ilginç kişilerle tanışması ile daha da dallanıp budaklanacaktır.

Vis a Vis Yorum | Sosyal Medya Tepkileri

Önce dizi böyle karşılandı

Sonuç bu

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Yapına Yorumlar (2)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*