Rastgele Yazı

Warrior Nun 2.sezon ne zaman çıkacak?

Warrior Nun 2.sezon ne zaman çıkacak?

Warrior Nun 2.sezon ne zaman, yayın tarihi, olacak mı, ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, onayı aldı mı, konusu, oyuncuları, yorumları gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Warrior Nun 2.sezon hakkında

Netflix’in Temmuz ayında yayına aldığı yeni dizisi Warrior Nun ilk sezonu ile beğeni toplamayı başardı. Genç oyuncu Alba Baptista’nın performansının özellikle beğeni topladığı dizinin 2.sezonunun olup olamaycağı sorusu merak konusu oldu. Peki Warrior Nun 2.sezon ne zaman?

Warrior Nun dizi

Dizi, Netflix tarafından üretilen doğaüstü, fantastik dram türündeki yeni dizidir. İlk sezonu ile seyircileri ile buluşacak olan dizi ABD yapımı. 19 yaşındaki bşir kadının hikayesi etrafı dönen, dizinin hikayesi Ben Dunn’ın çizgi romanlarından uyarlandı. Alba Baptista‘nın başrollerinde yer aldığı dizinin tasarımcısı ise Simon Barry. İyi ve kötünün savaşını anlatan aksiyon dolu öyküde Alba Baptista başrolde.

Warrior Nun konusu

Dizinin ve çizgi romanın hiyaesinin odağında Ava adında genç bir kadın bulunuyor. Ölümden döndükten sonra bir kilisede uyanan ve sırtında gizemli bir simge bulunan Ava, bu simge sayesinde katı nesnelerin içinden, duvarların arasından geçmek gibi olağanüstü yeteneklere sahip olur ve dünyayı şeytanlardan koruyan rahipler ve rahibeler topluluğu tarafından işe alınır. Savaşçı rahibeler Beatrice, Mary, Lilith ve Camila’nın yanında yer alan Ava, cennete geçiş bulan kötü bir ruha karşı savaşmaya başlar ve olaylar tam bu noktada başlar.

Warrior Nun 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

İlk sezonu ile beğeni toplayan Netflix’in yeni dizisi, İMDb‘de 6,9’lık puana sahip oldu. Netflix TOP 10’da Türkiye’de sıralamaya girmeyi başaram dizinin 2.sezon onayı alması bekleniyor. Ancak Netflix’ten henüz dizi ile ilgili yeni bir açıklama bulunmuyor. Ancak dizinin 2 Temmuz’da yayınlanmaya başladığını düşünürsek yayınlanmaya başlamasından 1 aylık süre boyunca beklemek gerektiğini söyleyebiliriz. Zira Netflix dizilere yeni sezon onaylarını ilk sezonun ilk ay değerlendirmesine göre veriyor. Ağustos ayında dizi ile ilgili gelişme olabilir. Ancak dizinin 2.sezon onayı almasını bekliyoruz ve yeni sezonun da 2021 yılında yayında olmasını bekliyoruz.

  • Yazıyı Beğendin mi?  5

Benzer Yazılar

Yapına Yorumlar (2)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*