Wednesday 2.sezon olacak mı? Ne zaman? Netflix

24.11.2022
Wednesday 2.sezon olacak mı? Ne zaman? Netflix

Wednesday 2.sezon ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Wednesday 2.sezon hakkında

23 Kasım 2022’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix orijinal dizisidir. İlk sezonu toplam 8 bölümden oluşan dizi komedi, suç ve aile türünde yer alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Jenna Ortega, Gwendoline Christie, Riki Lindhome, Jamie McShane, Hunter Doohan, Percy Hynes White ve Emma Myers gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Tim Burton, James Marshall ve Gandja Monteiro üstlenirken, senaryosunu Alfred Gough, Miles Millar ve Charles Addams gibi isimler kaleme aldı.

ABD yapımı olan dizi Romanya’nın Bükreş kentinde çekildi.

Dizi IMDb‘de 8,2′lik puana sahip oldu.

Dizinin ilk sezonunu izleyen Netflix aboneleri Wednesday 2.sezon olacak mı? Ne zaman? sorusunun yanıtını arıyor.

Bu sorunun yanıtı ile ilgili tahminlerimizi sizler için yazdık.

Wednesday dizi konusu

Dizinin konusu, Wednesday’in ortaya çıkan psişik yeteneklerde ustalaşma, kasabayı terörize eden korkunç bir cinayet serisini engelleme ve 25 yıl önce ebeveynlerini karıştıran doğaüstü gizemi çözme girişimleri dizinin odak noktalarını oluşturacak. Komediyle korkuyu birbirine karıştıracak olan Wednesday, Nevermore Akademisi’nde geçecek. Wednesday, yeteneklerini bu akademide geliştirmeye çalışacaktır. Ama onunla birlikte aynı okulu paylaşan ergen kızların olması ortalığı karıştıracaktır.

Wednesday dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Jenna Ortega, Gwendoline Christie, Riki Lindhome, Jamie McShane, Hunter Doohan, Percy Hynes White ve Emma Myers gibi isimler yer alıyor.

Jenna Ortega – Wednesday Addams,
Gwendoline Christie – Larissa Weems
Riki Lindhome – Dr. Valerie Kinbott
Jamie McShane – Sheriff Donovan Galpin
Hunter Doohan – Tyler Galpin
Percy Hynes White – Xavier Thorpe
Emma Myers – Enid Sinclair,
Joy Sunday – Bianca Barclay, a siren
Georgie Farmer – Ajax Petropolus
Naomi J. Ogawa – Yoko Tanaka, a vampire
Christina Ricci – Marilyn Thornhill
Catherine Zeta-Jones – Morticia Addams, .
Luis Guzmán – Gomez Addams

Wednesday 2.sezon olacak mı? Ne zaman?

Dizinin ilk sezonu ilk gününden IMDb oylamalarında oldukça beğeni topladı. Yayıncı Netflix’ten erhangi bir açıklama yok ancak dizinin yeni sezonu olması kuvvetle muhtemel. Dizi ile ilgili yayıncı Netflix’ten açıklama geldiğinde sayfamızı güncelleyeceğiz. Bizi takipte kalın.

Fragmanı

YORUMLAR