What If 2.sezon olacak mı? ne zaman? Disney+ - Yorum Güncel

What If 2.sezon olacak mı? ne zaman? Disney+

What If 2.sezon ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, olacak mı, konusu, oyuncuları, Disney Plus dizileri, imdb puanı, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

07.10.2021
What If 2.sezon olacak mı? ne zaman? Disney+

What If 2.sezon ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, olacak mı, konusu, oyuncuları, Disney Plus dizileri, imdb puanı, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

What If 2.sezon hakkında

11 Ağustos 2021′de Disney Plus tarafından yayınlanmaya başlayan Marvel dizisidir. İlk sezonu toplam 9 bölümden oluşan yapım, her bölümünde farklı bir Marvel sinematik evreni hikayesinde ‘olursa ne olurdu?’ sorusunu sorduracak. Dizinin yönetmenliğini Bryan Andrews üstlenirken, senaryosunu A.C. Bradley kaleme alacak. Dizinin oyuncu kadrosunda Jeffrey Wright, Hayley Atwell, Josh Brolin, Dominic Cooper, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston ve Samuel L. Jackson gibi isimler yer alıyor. Dizinin ilk sezonunun tamamlanmasının ardından IMDb‘de 41 bine yakın oy aldı ve 7,6‘lık puana sahip oldu.

Dizinin ilk sezonunun tüm bölümlerini izleyen diziseverlerin aklındaki sorular ise What If 2.sezon olacak mı, ne zaman yayınlanacak? oldu.

Bu sorunun cevabı içeriğimizde!

What If konusu

Dizinin konusu, Marvel Sinematik Evrenindeki önemli anlar, hikayeler tamamen farklı olsaydı ve başka bir gerçeklikte olsaydı kahramanların neler yaşayabileceğini gözler önüne seriyor. Seri, Marvel Sinematik Evreni’nde gördüğümüz kahramanların alternatif maceralarını içerecek. Yapımdan sorumlu kişilerden biri Marvel Studios başkanı Kevin Feige olsa da hikâyelerin, sinematik evren kurallarına o kadar da bağlı olmadan ilerleyecek. Her bölümün bir diğerinden bağımsız olması beklenen yapımda her bölümde sinematik evrende yer almayan ve ‘ya öyle olsaydı’ nasıl olurdu sorusuna yanıt verilecek hikayeler işlenecek. Örneğin ‘Thor’un çekicini ya Loki bulsaydı ne olurdu?’ sorusu bu dizide seyircilere aktarılacak. Dizinin buna benzer çok farklı sorulara yanıt verecek hikayeler ile seyirci ile buluşması bekleniyor. Dizide Thor’u, Loki’yi Kaptan Amerika’nın Peggy Carter’ını, Nick Fury’i, Galaksinin Koruyucuları’nın Nebula’sını da görebileceğiz.

What If oyuncuları ve karakterleri

Dizinin oyuncu kadrosunda Jeffrey Wright, Hayley Atwell, Josh Brolin, Dominic Cooper, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston ve Samuel L. Jackson gibi isimler yer alıyor.

What If 2.sezon olacak mı? ne zaman yayınlanacak?

Dizi 2 sezon onaylı olarak başlamıştı. Yani dizinin 2.sezonu olacak. 2.sezonu 2022 yılında Disney Plus tarafından yayınlanması bekleniyor. Disney Plus 2022 yılında Türkiye’de de yayında olacak.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 5 Average: 2.8]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.