What If 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? Disney+ - Yorum Güncel

What If 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? Disney+

What If 4.bölüm ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, Disney Plus dizileri, imdb puanı, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

25.08.2021
What If 4.bölüm ne zaman yayınlanacak? Disney+

What If 4.bölüm ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, Disney Plus dizileri, imdb puanı, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

What If 4.bölüm hakkında

11 Ağustos 2021′de Disney Plus tarafından yayınlanmaya başlayan Marvel dizisidir. İlk sezonu toplam 9 bölümden oluşan yapım, her bölümünde farklı bir Marvel sinematik evreni hikayesinde ‘olursa ne olurdu?’ sorusunu sorduracak. Dizinin yönetmenliğini Bryan Andrews üstlenirken, senaryosunu A.C. Bradley kaleme alacak. Dizinin oyuncu kadrosunda Jeffrey Wright, Hayley Atwell, Josh Brolin, Dominic Cooper, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston ve Samuel L. Jackson gibi isimler yer alıyor. Dizi ilk 3 bölümü ile IMDb‘de 2 bine yakın oy aldı ve 7,7‘lük puana sahip oldu.

İlk 3 bölümünü izleyen seyircilerin aklında ise tek bir soru var. What If 4.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Bu sorunun cevabı içeriğimizde!

What If konusu

Dizinin konusu, Marvel Sinematik Evrenindeki önemli anlar, hikayeler tamamen farklı olsaydı ve başka bir gerçeklikte olsaydı kahramanların neler yaşayabileceğini gözler önüne seriyor. Seri, Marvel Sinematik Evreni’nde gördüğümüz kahramanların alternatif maceralarını içerecek. Yapımdan sorumlu kişilerden biri Marvel Studios başkanı Kevin Feige olsa da hikâyelerin, sinematik evren kurallarına o kadar da bağlı olmadan ilerleyecek. Her bölümün bir diğerinden bağımsız olması beklenen yapımda her bölümde sinematik evrende yer almayan ve ‘ya öyle olsaydı’ nasıl olurdu sorusuna yanıt verilecek hikayeler işlenecek. Örneğin ‘Thor’un çekicini ya Loki bulsaydı ne olurdu?’ sorusu bu dizide seyircilere aktarılacak. Dizinin buna benzer çok farklı sorulara yanıt verecek hikayeler ile seyirci ile buluşması bekleniyor. Dizide Thor’u, Loki’yi Kaptan Amerika’nın Peggy Carter’ını, Nick Fury’i, Galaksinin Koruyucuları’nın Nebula’sını da görebileceğiz.

What If oyuncuları ve karakterleri

Dizinin oyuncu kadrosunda Jeffrey Wright, Hayley Atwell, Josh Brolin, Dominic Cooper, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston ve Samuel L. Jackson gibi isimler yer alıyor.

What If 4.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 4.bölümü 1 Eylül 2021’de Disney+ tarafından yayınlanacak.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.