When I Fly Towards You Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

19.06.2023
When I Fly Towards You Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

When I Fly Towards You 2023 dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Chinese Drama 2023, Çin Dizileri 2023, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

13 Haziran 2023’de yayınlanmaya başlayan 2023 yapımı Çin dizilerindendir. Toplam 24 bölümden oluşan dizinin bölümleri 30 dakikalık süreden oluşuyor.

Youku tarafından yayınlanan dizi, komedi, romantik ve drama türünde yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Mao De Shu üstlendi.

29 Haziran 2023’de yayınlanan bölümü ile maraton tamamlandı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Zhou Yi Ran, Zhang Miao Yi, Bian Tian Yang,Jiang Zhi Nan, Guo Zhe, Roy Xie ve Gao Wen Feng gibi isimler yer alıyor.

Haftada 4 bölüm yayınlanan dizi The Girl Who Fell Into Love adı ile de biliniyor.

Dizi Mydramalist‘te 8,2‘lik puana sahip oldu.

When I Fly Towards You konusu

Dizinin konusu, 2012 sonbaharının başlarında, Yucai Orta Okulu, Su Zai Zai adında neşeli bir transfer öğrenciyi karşılar. Okulun ilk gününde Su Zai Zai, mesafeli ve havalı Zhang Lu Rang ile karşılaşır ve ona ilk görüşte aşık olur.

Zhang Lu Rang’ın görünüşte olağanüstü akademik performansının ve ayrıcalıklı aile geçmişinin arkasında, dışarıdan oldukça emin görünen ancak içeride sürekli olarak kendinden şüphe duyan “çelişkili” bir kişidir. Dahi küçük erkek kardeşi Zhang Lu Li’nin varlığından dolayı Zhang Lu Rang, annesi tarafından sürekli olarak onunla karşılaştırılır. On yılı aşkın bir süredir, Zhang Lu Rang’ın hayatı kalın bir kabuğun içinde yaşamak gibiydi. O içe dönük ve az konuşuyor. Sakin ve kibar görünüyor ama herkesi uzakta tutuyor.

Ancak Zhang Lu Rang’ın hayatı, kendisine benliğin anlamını anlamasını sağlayan ve yavaş yavaş hayatını nasıl planlayacağını anlamaya başlayan Su Zai Zai ile tanıştığında değişir. Her ikisi de yavaş yavaş birbirlerine karşı hisler geliştirir ve birlikte mutluluk kazanırlar.

When I Fly Towards You oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Zhou Yi Ran, Zhang Miao Yi, Bian Tian Yang,Jiang Zhi Nan, Guo Zhe, Roy Xie ve Gao Wen Feng gibi isimler yer alıyor.

Zhou Yi Ran – Zhang Lu Rang
Zhang Miao Yi – Su Zai Zai
Bian Tian Yang – Gu Ran
Jiang Zhi Nan – Jiang Jia
Guo Zhe – Guan Fang
Roy Xie – Xie Lin Nan
Gao Wen Feng – Lin Mao / Teacher Lin
Zhang Lei – Su Jian Hua
Chen Si Si – Zhou Xiao Li
Hao Wen Ting – Lin Yun
Feng Xiang Kun – Shen Qian Yu

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle