Who Killed Sara 2.sezon olacak mı? Ne zaman yayınlanacak?

Who Killed Sara 2.sezon olacak mı, ne zaman, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, Dizi, konusu, oyuncuları, yorumları, incelemesi, fragmanı, Netflix dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Who Killed Sara 2.sezon olacak mı? Ne zaman yayınlanacak?

Who Killed Sara 2.sezon olacak mı, ne zaman, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, Dizi, konusu, oyuncuları, yorumları, incelemesi, fragmanı, Netflix dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Who Killed Sara 2.sezon hakkında

24 Mart 2021‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanmaya başlayan Netflix orijinal içeriği dizidir. José Ignacio Valenzuela tarafından yaratılan dizinin yönetmenliğini David Ruiz yaparken, senaryosunu Valenzuela ile birlikte Rosario Valenzuela ve Jean Pierre Fica kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Ximena Lamadrid, Diana Mercado Armenta, Juan Carlos Remolina, Manolo Cardona ve Ana Lucía Domínguez gibi isimler yer alıyor. Suç, Dram ve Gizem türünde yer alan yapımın orjinal adı Quién Mató a Sara?’dır. İlk sezonu 10 bölümden oluşan dizi, Netflix Meksika yapımıdır. Dizi IMDb‘de 6,5′lik puana sahip oldu. İlk sezonu bitiren Netflix aboneleri dizinin 2.sezonunun olup olmayacağını merak ediyor. Peki Who Killed Sara 2.sezon olacak mı?

Who Killed Sara konusu

Dizinin konusu, Kız kardeşinin öldürülmesiyle haksız yere suçlandığını kanıtlamaya ve intikam almaya kararlı olan Álex, gerçek faili bulmaktan çok daha fazlasını ortaya çıkaracak. Álex, Rodolfo’nun CEO’luğa atanma töreninde Lazcano ailesine karşı ilk hamlesini yapar. Kendini Avcı Diana olarak tanıtan biri ona yardım etme teklifinde bulunur. César 18 yıl önce Sara’ya ne olduğunu Elisa’ya anlatmayı reddeder. Bunun üzerine Elisa aynı soruları Álex’e yöneltir. Chema ve Lorenzo taşıyıcı anne arayışına girişir. Mariana’ya işlenen suçu anımsatan ürpertici bir şey gönderilir. Bir geriye dönüş Sara’nın, Chema’nın sırrını bildiğini ortaya koyar. Elisa gizlice Álex’in evine girer. Rodolfo, Álex’i ziyaret eder ve Sara’nın ölümüne dair şoke edici bir ayrıntıyı öğrenir. Elisa, Álex’in kendisine güvenmesini ister, ama önce bir sınavdan geçmelidir.

Who Killed Sara oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Ximena Lamadrid, Diana Mercado Armenta, Juan Carlos Remolina, Manolo Cardona ve Ana Lucía Domínguez gibi isimler yer alıyor.

Who Killed Sara 2.sezon olacak mı?

Dizinin ilk sezonu kısa süre mnce yayınlandı ve kısa sürede önemli bir seyirci kitlesine ulaştı. Dizinin ilk sezonu finali 2.sezon olacağı şeklinde yorumlandı. Yayıncı Netflix2ten henüz yeni bir açıklama gelmezken, dizinin aldığı ilk tepkilere bakılırsa dizinin 2.sezonunun olması beklentisi yüksek. Yayıncı yeni bir açıklama yaptığında sayfamızı güncelleyeceğiz. Bizi takipte kalın!

Fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.