Wok Of Love Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Wok Of Love dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları,m incelemesi, Mydramalist puanı, yorumları, Cam Tavanlar Kore Uyarlaması, Cam Tavanlar Kore versiyonu, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Wok Of Love Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Wok Of Love dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları,m incelemesi, Mydramalist puanı, yorumları, Cam Tavanlar Kore Uyarlaması, Cam Tavanlar Kore versiyonu, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

7 Temmuz 2018‘de yayınlanmaya başlayan Güney Kore yapımı dizidir. Toplam 38 bölümden oluşan dizi, romantik, komedi ve dram türünde yer alıyor. Han Jeong-hwan tarafından tasarlanan dizinin yönetmenliğini Park Seon-ho yaparken, senaryosunu Seo Sook-hyang kaleme aldı. Dizinin bölümleri 35 dakikadan oluşuyor. Yapım 17 Temmuz 2018’de yayınlanan bölümü ile yayın maratonunu tamamladı. SBS tarafından yayınlanan dizi, Mydramalist‘te 8,0‘lık puana sahip oldu. Dizinin oyuncu kadrosunda Lee Jun-ho, Jang Hyuk, Jung Ryeo-won, Lee Mi-sook, Park Ji-young ve Tae Hang-ho gibi isimler yer alıyor. Dizi ayrıca Greasy Melo, Gireumjin Mello gibi isimler ile de biliniyor.

Cam Tavanlar dizisi Kore versiyonu

Türkiye’de Show tv tarafından yayınlanmaya başlayan yaz dizisi olan Cam Tavanlar’ın kore uyarlaması olduğu iddia ediliyordu. Uyarlama olmadığı ifade edilen dizinin Woke Of Love’a benzediğini düşünen diziseverler Cam Tavanlar’ın bu diziden uyarlama olabileceğini düşünüyor.

Wok Of Love konusu

Dizinin konusu, Bir mutfağa ihtiyaç duyan talihsiz bir yıldız şef, eski gangsterlerin çalıştığı sefil bir Çin restoranını dönüşümden geçirmek üzere kolları sıvar. Önemli bir Çin mutfağı uzmanı olan şef Seo Pung, karnı açlıktan kazınan bir yabancı için bir tabak siyah fasulye ezmeli erişte hazırlamak üzere kolları sıvar. Elinde sadece bir tava ve bir kepçe olan Pung, geri dönüşünü planlar ve beklenmedik bir müttefikle tanışır. Hayatının en mutlu gününde Dan Sae-u’nun yaşamı altüst olur. Bir şans kurabiyesi, Sae-u’nun köprüden atlamasına engel olur. Pung ve Du Chil-seong’un ekibi arasındaki uyuşmazlık artarken mutfakta gerilim yükselir. Chil-seong, Sae-u’ya bir iş teklif eder. Pung iki kalifiye elemanı işe alır, ancak restoranın yeni sahibini kabul etmek istemez. Açlık Tavası kapılarını müşterilere tekrar açar. Tarif kitabını arayan Pung, şoke edici bir fotoğraf keşfeder. Eşinin ebeveynleriyle yaptığı acı verici bir konuşmanın ardından Sae-u, bir sokak satıcısının tezgâhında sarhoş olur ve burada dibe vurmuş iki adamla karşılaşır.

Wok Of Love oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Lee Jun-ho, Jang Hyuk, Jung Ryeo-won, Lee Mi-sook, Park Ji-young ve Tae Hang-ho gibi isimler yer alıyor.

Lee Jun-ho – Seo Poong
Jang Hyuk – Doo Chil-sung
Jung Ryeo-won – Dan Sae-woo
Lee Mi-sook – Jin Jung-hye
Park Ji-young – Chae Seol-ja
Tae Hang-ho – Im Geok-jeong
Jo Jae-yoon – Oh Maeng-dal
Kim Hyun-joon – Kwang Dong-sik
Choi Ki-sub – Jeon Yi Ma

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.