Wonderland of Love Dizi Konusu Oyuncuları – Çin Dizileri

11.11.2023
Wonderland of Love Dizi Konusu Oyuncuları – Çin Dizileri

Wonderland of Love 2023 dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Chinese Drama 2023, Çin Dizileri 2023, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

6 Kasım 2023’de yayınlanmaya başlayan 2023 yapımı Çin dizilerindendir. Toplam 40 bölümden oluşan dizinin bölümleri 45 dakikalık süreden oluşuyor.

Tencent Video tarafından yayınlanan dizi, tarihi, romantik ve drama türünde yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Steve Cheng üstlenirken, senaryosunu Fei Wo Si Cun kaleme aldı.

7 Aralık 2023’de yayınlanan bölümü ile maraton tamamlandı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Xu Kai, Jing Tian, Zheng He Hui Zi, Gao Han, Zhao Jia Min, Liu Dong Qin ve He Feng Tian gibi isimler yer alıyor.

Haftada 7 bölüm yayınlanan dizi Wonderland to Love adı ile de biliniyor.

Dizi Mydramalist‘te 8,3‘lük puana sahip oldu.

Wonderland of Love konusu

Dizinin konusu, “Aşk Harikalar Diyarı”, sınırı koruyan ve isyanı bastırma sorumluluğunu üstlenmek zorunda kalan imparatorun torunu Li Ni’nin hikayesini anlatıyor. Li Ni, imparatorun torunu olmasına rağmen babası tarafından hiçbir zaman sevilmedi. Kimliğini gizliyor ve iktidar için savaşmaya niyeti olmayan, kaygısız bir cephe hattı sınır generali olmaktan memnun. İsyancılara karşı yapılan askeri kampanyalar sırasında Cui ailesi ordusunun komutanı General Cui Yi’nin tek kızı hırslı Cui Lin ile karşılaşır.

Wonderland of Love oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Xu Kai, Jing Tian, Zheng He Hui Zi, Gao Han, Zhao Jia Min, Liu Dong Qin ve He Feng Tian gibi isimler yer alıyor.

Xu Kai – Li Ni
Jing Tian – Cui Lin
Zheng He Hui Zi – Tao Zi
Gao Han – Liu Cheng Feng
Zhao Jia Min – Gu Wan Niang
Liu Dong Qin – Xie Chang Er
He Feng Tian – Pei Yuan
Dai Yi – Steward Qiu

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

canlı tv izle