Yarına Dönüş Filmi Konusu | Oyuncuları | - Yorum Güncel

Yarına Dönüş Filmi Konusu | Oyuncuları |

03.04.2023
Yarına Dönüş Filmi Konusu | Oyuncuları |

Yarına Dönüş filmi (Sum of Histories – Terug Naar Morgen) konusu, oyuncuları, imdb, fragman, izle, yorumları, film yorumu, ekşi sözlük, trt 2, imdb puanı, hangi ülkenin, Mubi, izle, unutulmaz filmler, 2015 gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edin.

Filmin türü: Dram, Romantik, Bilimkurgu

İmdb Puanı: 6,8

Filmin süresi 1 saat 26 dakika

Belçikalı Lukas Bossuyt tarafından yazılan ve yönetilen 2015 Belçika bilim kurgu filmidir. Filmin başrolünde Matteo Simoni, Koen De Graeve, Karina Smulders ve Robrecht Vanden gibi oyuncular yer alıyor. Filmde, teknolojinin iyice ilerlediği 2040 yılında bir bilim adamının geçmişe dair mesajlar gönderebildiğini keşfetmesini konu alıyor.

Dünya prömiyerini 30 Eylül 2015 tarihinde yapan filmin dili Flemenkçe’dir.

Yarına Dönüş Filmi Konusu

Filmde, teknolojinin iyice ilerlediği 2040 yılında bir bilim adamının geçmişe dair mesajlar gönderebildiğini keşfetmesini konu alıyor.

İki bilim insanı 2040 yılında çığır açacak bir araştırma gerçekleştirmiş ve sonunda geçmişe e-posta göndermenin yolunu bulmuşlardır. Başlarda küçük ama zararsız gibi görünen bu keşif, içlerinden birinin kedni yaşamıyla ilgili başlattığı değişim isteği ile geri dönüşü olmayan sorunlara yol açacaktır.

Yarına Dönüş Filmi Oyuncuları

Filmin başrolünde Matteo Simoni, Koen De Graeve, Karina Smulders ve Robrecht Vanden gibi oyuncular yer alıyor.

Matteo Simoni – Tom
Koen De Graeve – Viktor

Karina Smulders – Lena
Robrecht Vanden Thoren – Titus
Bart Hollanders – Dimi
Charlotte Anne Bongaerts – Griet
Polleke van der Sman – Lena
Robbe Nevens – Viktor
Evgenia Brendes – Hannah
Tom Hirst – Jef

Filmin Fragmanı

Kazandığı Ödüller

Montréal World Film Festival 2015 (Lukas Bossuyt)

Yarına Dönüş Filmi Yorumları

türkçeye yarına dönüş olarak tercüme edilmiş filmdir. bilim kurgu ve drama türünde olan film geçmişte olan pişmanlıklarımızı değiştirme şansı elde ettiğimizde karşılaşacağımız durumları güzel bir hikaye eşliğinde anlatmaktadır. izleyin, izletin efendim.

  • kurd for vandetta

2015 yılı yapımı lukas bossuyt imzalı belçika filmi. film. 2040 yılında yaptığı buluşla geçmişe e-mail göndermeyi başaran bir bilim adamının hikayesi. başlangıçta basit bir deney olarak başlayan filmimizin hikayesi , kahramanımızın felçli eşinin 2015 yılında geçirdiği trafik kazasını engelllemek istemesiyle oldukça karışık ve trajik bir hal alacaktır. oldukça düşük bütçeli ve çok işlenen bir konuya sahip olmasına rağmen bilim kurgu sevenlerin beğeneceğini düşünüyor ve iyi seyirler diliyorum.

  • trumpets

victor attığı son e posta ile kendini tekerlekli sandalyeye mahkum ederek beni oldukça şaşırttı.ayrica dili felemenkçe olan filmleri / dizileri daha çok sevdiğimi ,duymaktan hoşlandığımı bana bir kez daha farkettiren yapım oldu.

  • shubuol

Öne çıkan içeriklere göz atın:

Kulübeye Tıklat Film Konusu | Oyuncuları

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.