Yaz Şarkısı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

20.07.2023
Yaz Şarkısı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Yaz Şarkısı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak, 3.bölüm ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, fragmanı yayınlandı mı, bölüm full izle, son bölüm, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Yaz Şarkısı yeni bölümü hakkında

Yapımını Pastel Film, yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün üstlendiği Yaz Şarkısı, Pazar günleri fox tv tarafından yayınlanıyor.

Doğa Can Anafarta’nın yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu Ramazan Demirli’nin kaleme aldığı dizinin oyuncu kadrosunda; Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Mert Koç, Efekan Can, Oya Başar, Yeşim Ceren Bozoğlu, Zehra Yılmaz, Duygu Karaca, Su Şanad, Merve Sevin, Ömer Kılıç ve Selin Vardarlı gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Dizinin 2.bölümü 16 Temmuz’da yayınlandı.

Yaz Şarkısı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusunun yanıtı merak ediliyor.

Bu sorunun yanıtı içeriğimizde!

Yaz Şarkısı konusu

Dizinin konusu, okumak için geldiği İstanbul’da babasının hayaline tutunan ve o hayali gerçekleştirmeye çalışan Yaz’ın (Nilsu Berfin Aktaş) hikayesini konu alıyor.

Yaz Şarkısı oyuncuları ve karakterleri

Dizinin oyuncu kadrosunda Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Mert Koç, Efekan Can, Oya Başar, Yeşim Ceren Bozoğlu, Zehra Yılmaz, Duygu Karaca, Su Şanad, Merve Sevin, Ömer Kılıç ve Selin Vardarlı gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Nilsu Berfin Aktaş,
Mustafa Mert Koç,
Efekan Can,
Oya Başar,
Yeşim Ceren Bozoğlu,
Zehra Yılmaz,
Duygu Karaca,
Su Şanad,
Merve Sevin,
Ömer Kılıç
Selin Vardarlı

Yaz Şarkısı yeni bölüm ne zaman çıkacak?

23 Temmuz 2023 Pazar günü dizinin 3.bölümü yayında olacak.

YORUMLAR

canlı tv izle