Yellowstone Dizi | Konusu - Oyuncuları - 3.Sezon - Yorum Güncel

Yellowstone Dizi | Konusu – Oyuncuları – 3.Sezon

23.06.2020
Yellowstone Dizi | Konusu – Oyuncuları – 3.Sezon

Yellowstone dizi konusu ne soruları arama motorlarında sıkça aranıyor. Yellowstone dizi konusu, oyuncuları, 3.sezon, 4.sezon ne zaman, hangi kanalda, netflix, imdb, ekşi, fragman, yorumlar, kaç sezon, kaç bölüm, yorum, izle, türkçe dublaj gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Yellowstone Dizi

Kevin Costner’ın başrolde yer aldığı western dizi Yellowstone, 3.sezonu ile döndü. Dizi, 2018’da Paramount Network kanalında yayın hayatına başlamıştı. Sicario ve Hell or High Water’ın senaryosunu kaleme aldığı dizi, ortalama 40 dakikalık 10 bölümlük sezonlardan oluşuyor.

Dennis Villaneuve imzalı Sicario filmi Hell or High Water’ın da senaristi olan Taylor Sheridan bu filmle dikkatleri üzerine çekmişti.

Yellowstone Konusu

Yellowstone dizisi, Amerika’nın ilk milli parkı olan Yellowstone’un vahşi dünyasını odak noktasına alıyor.

Yellowstone dizisinde Kevin Costner’ın Amerika’nın en büyük arazilerinden birinin sahibi olan John Dutton karakterine hayat verdiği western türdeki sevilen bir dizi.

Dizide Amerika’daki en büyük araziye sahip olan John Dutton liderliğindeki Dutton ailesi bir çiftlik yönetmektedir. Ancak aile bu zenginliğin yanında sürekli olarak Kızılderili halkın saldırısına maruz kalır. Dutton ailesi bir yandan da ilk milli park olan Yellowstone ile de bir rekabete girişmiştir.

Henüz izlemeyenler için 1.sezon fragmanı>

Yellowstone Dizi Oyuncuları

Western dizilere güzel bir örnek olan Yellowstone dizisinin başrolünde Postman, Kurtlarla Dans, Robin Hood- Hırsızlar Prensi ve Bodyguard gibi filmleriyle efsaneleşen Kevin Costner yer alıyor. Dizide ayrıca Luke Grimes (Kayce), Kelly Reilly (Beth), Wes Bentley (Jamie) ve Cole Hauser (Rip) gibi isimler yer alıyor.

Yellowstone Dizi 3.Sezon Hakkında

Western dizi severlerin ilgiyle takip ettiği dizinin 3.sezonu 21 Haziran 2020 tarihinde yayınlanmaya başladı. Dizi daha şimdiden 4.sezon olayını da almış durumda.

Yellowstone 4.Sezon Ne Zaman?

Kevin Costner’lı Yellowstone dizisi 4.sezonu 2021 yılında yayınlanacak. Diziye dair bütün gelişmeleri takip etmek için @yorumguncelcom kullanıcı adımızla bizi takip edebilirsiniz.

Yorumlar

“güzel dizi. beklediğimden iyi çıktı. çevirmen arkadaş da iyi çeviriyor ama hdtv yerine web sürümleri için çeviri yapsa tadından yenmeyecek. senkron yapan arkadaşlara da selam ederim buradan. şimdilik pek dikkat çekmese de izleyen sayısı zamanla artacak gibi.”

“dizi güzel, yellowstone harika, sadece kötü adam rolü kızılderililere fazla kaydırılmış gibi. kevin costner’a kovboyluk zaten yakışıyor. beth karakteri esasında çok iyi olabilecekken üstüne fazla oynayınca karikatüre dönmüş, o biraz batıyor.

zaman geçirmelik modern kovboy dizisi.”

“bugün denediğim dizi. pastoral hava, bol geniş alan çekimleri, ağır tempo ve diyaloglar hoşuma gitti. costner dışında cast biraz zayıf duruyor lakin sıcak havalarda iyi gidecek bir western kırmasına benziyor genel olarak, bakalım.”

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR