Yeni sezonları ile seyircisi ile buluşacak en iyi yerli diziler

07.09.2023
Yeni sezonları ile seyircisi ile buluşacak en iyi yerli diziler

En iyi yerli diziler, yeni sezonu ile devam edecek olan yerli diziler, 2023 yerli diziler gibi aramalarınıza yorumguncel.com!

En iyi yerli diziler listesi

Türk televizyonlarında seyircilerin beğenisi kazanan ve yeni sezonları ile seyircisi ile buluşacak yerli diziler belli oldu. İşte yeni sezonu ile seyircisi ile buluşacak yerli diziler listesi

Adım Farah (FOX)

Fox TV’nin yeni sezon onayı alan tek dizisi olan Adım Farah ilk sezonunda 14 bölüm yayınlandı. Çarşamba akşamları ekranlara gelen dizi, oğluyla yasa dışı bir hayat süren Farah’ın bir cinayete şahit olmasıyla birlikte değişen yaşamını konu ediniyor.

Aile (Show)

AB ve ABC1 kategorilerinde sezonun en yüksek açılışına imza atan Aile ilk sezonunda 13 bölüm yayınlandı. Salı akşamları ekranlara gelen dizi, ülkenin soylu ailelerinden Soykanların lideri Aslan’ın kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin ile tanışmasıyla birlikte değişen yaşamını konu ediniyor.

Aldatmak (atv)

Türk televizyonlarının fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova ekibinin imzasını taşıyan Aldatmak ilk sezonunda 35 bölüm yayınlandı. Perşembe akşamları ekranlara gelen dizi, eşi Tarık tarafından aldatıldığını tesadüfi bir şekilde öğrenen aile mahkemesi hakimesi Güzide’nin mücadelesini takip ediyor.

Arka Sokaklar (Kanal D)

Türk televizyonlarının fenomen dizisi Arka Sokaklar geçtiğimiz sezon sağlık sorunları nedeniyle 6 bölüm yayınlandı. Cuma akşamları ekranlara gelen dizi, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’nde özel bir ekipte görev yapan polislerin maceralarına odaklanıyor.

Ateş Kuşları (Atv)

TOTAL kategorisinde sezonun en yüksek açılışına imza atan Ateş Kuşları ilk sezonunda 21 bölüm yayınlandı. Cuma akşamları ekranlara gelen dizi, kendilerine Köksüzler adını vermiş beş sokak çocuğunun dramatik hikayesine odaklanıyor.

Ben bu cihana sığmazam (Atv)

TOTAL kategorisinde sezonun en yüksek ortalama reytinglerinden birini elde eden Ben Bu Cihana Sığmazam ilk sezonunda 35 bölüm yayınlandı. Salı akşamları ekranlara gelen dizi, sabotaja kurban giden ağabeyinin intikamını alan Cezayir Türk’ün yurt dışında deşifre olmasıyla birlikte döndüğü İstanbul’da yaşadığı maceraları takip ediyor.

Çöp Adam (Star)

Gerçek bir hayat hikayesiden uyarlanan Çöp Adam ilk sezonunda 25 bölüm yayınlandı. Çarşamba akşamları ekranlara gelen dizi, çocukluğu yetiştirme yurdunda geçen, zorlu hayat şartlarına rağmen işinde başarıya ulaşan Tamer’in bir bankanın güzel müdiresi Peri ile karşılaştıktan sonra değişen yaşamını konu ediniyor.

Gönül Dağı (TRT 1)

Gönül Dağı 104.bölüm ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, fragmanı, ne zaman başlıyor, son bölüm, yeni bölüm ne zaman, 104.bölüm full izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com'dan yanıt bulabilirsiniz.
Gönül Dağı 104.bölüm ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, fragmanı, ne zaman başlıyor, son bölüm, yeni bölüm ne zaman, 104.bölüm full izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Üç sezonunda da yüksek reyting ortalamasına sahip olan Gönül Dağı geçtiğimiz sezon 38 bölüm yayınlandı. Cumartesi akşamları ekranlara gelen dizi, Gedelli adındaki bir kasabada yaşayan, çocukluk yaşlarından beri teknolojik araçlarla uğraşan üç kuzenin hikayesini takip ediyor.

Kardeşlerim (Atv)

Yayınlandığı üç sezonda da TOTAL kategorisinde yüksek ortalamalar elde eden Kardeşlerim geçtiğimiz sezon 38 bölüm yayınlandı. Cumartesi akşamları ekranlara gelen dizi, hayatın tüm sorunlarına birlikte göğüs gereken dört kardeşin acıklı hikayesini konu ediniyor.

Ömer (Star)

Ömer 22.bölüm ne zaman yayınlanacak, 2.sezon ne zaman başlayacak, Ömer dizisi ne zaman başlayacak, Ömer 22.bölüm yayın tarihi, Ömer yeni sezon ne zaman, Ömer 22.bölüm fragmanı, Ömer dizisi yeni sezon fragmanı, Ömer 22.bölüm full izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com!
Ömer 22.bölüm ne zaman yayınlanacak, 2.sezon ne zaman başlayacak, Ömer dizisi ne zaman başlayacak, Ömer 22.bölüm yayın tarihi, Ömer yeni sezon ne zaman, Ömer 22.bölüm fragmanı, Ömer dizisi yeni sezon fragmanı, Ömer 22.bölüm full izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com!

İsrail yapımı Shtisel adlı diziden uyarlanan Ömer ilk sezonunda 21 bölüm yayınlandı. Pazartesi akşamları ekranlara gelen dizi, babasının imam olarak görev yaptığı camiide müezzinlik yapan Ömer’in kendisinden yaşça büyük, dul ve çocuklu bir kadın olan Gamze’ye aşık olmasıyla birlikte değişen yaşamını konu ediniyor.

(Üç Kız Kardeş)

İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş geçtiğimiz sezon 37 bölüm yayınlandı. Salı akşamları ekranlara gelen dizi, Türkan, Dönüş ve Derya adlı üç kız kardeşin acıklı hayatına odaklanıyor.

Yalı Çapkını (Star)

Üç kategoride de geçtiğimiz sezonun en yüksek reyting ortalamasına ulaşan Yalı Çapkını ilk sezonunda 36 bölüm yayınlandı. Cuma akşamları ekranlara gelen dizi, Gaziantep’in saygın ailelerinden Korhan Ailesinin hovarda torunu Ferit’in Seyran ile evlenmesi sonucu değişen yaşamını konu ediniyor.

Yargı (Kanal D)

İkinci sezonunda en yüksek reyting ortalamalarından birini elde eden Yargı geçtiğimiz sezon 29 bölüm yayınlandı. Pazar akşamları ekranlara gelen dizi, bir cinayet davasında yolları kesişen avukat Ceylin ile savcı Ilgaz’ın ilişkisine odaklanıyor.

YORUMLAR

canlı tv izle