Yeşil Deniz Milenyum 8.Bölüm Ne Zaman? | Tabii

07.07.2023
Yeşil Deniz Milenyum 8.Bölüm Ne Zaman? | Tabii

Yeşil Deniz Milenyum 8.Bölüm ne zaman, 8.bölüm, ne zaman, izle tabii, fragman, ne zaman başlayacak, tabii, izle, yeni sezon ne zaman başlıyor, yeni sezon, Tabii, 2023, izle, ekşi, imdb gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

7 Mayıs 2023‘de Tabii adlı platform tarafından yayınlanan Tabii orijinal dizisidir. İlk sezonu kaç bölüm olacağı açıklanmayan dizi komedi ve aile türünde yer alıyor.

Dizinin yapımcılığını TFT Yapim, RK Fi̇lm Yapım üstleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Burak Serdar Şanal, Berke Acar, Mert Turak, Ali Barkın, Burak Alkaş gibi isimler rol alıyor.

Yönetmenliğini Serkan Özarslan üstlenirken, senaryosunu Ali̇ Kara gibi isimler kaleme aldı.

Dizinin ilk bölümü 7 Mayıs’ta açılan platform tarafından yayınlandı. Dizinin yalnızca ilk bölümünün yayınlanmasının ardından 8.bölüm ne zaman soruları sorulmaya başladı.

Bu sorunun yanıtı içeriğimizde!

Yeşil Deniz Milenyum Konusu

Dizinin konusu, İsmail’in gidişinin üzerinden geçen birkaç yılın ardından, Yeşilova’nın sıcak ve samimi kasabasında teknoloji çağının ayak sesleri duyulmaya başlamış, sadıçların hayatlarında da büyük değişiklikler olmuştur.

Yıllardır İsmail’den haber alınamaması hepsinin içinde dert olsa da günlük hayatlarına devam eden sadıçlar, hayır yemeği sırasında İsmail’in döndüğünü öğrenirler.

Yeşil Deniz Milenyum 8.Bölüm Ne zaman?

Tabii platformunda devam edeceği açıklanan dizinin ilk bölümünü yayınlayan platform 8.bölümü 14 Temmuz 2023 Cuma günü Tabii platformunda yayınlanacak.

Dizi hakkında detaylı bilgi için biz takipte olacağız, siz de bizi takipte kalın 😉

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle