Yeşilçam 2.sezon ne zaman yayınlanacak? Blu tv - Yorum Güncel

Yeşilçam 2.sezon ne zaman yayınlanacak? Blu tv

Yeşilçam 2.sezon ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, olacak mı, yayın tarihi, yeni sezon ne zaman, oyuncuları, karakterleri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Yeşilçam 2.sezon ne zaman yayınlanacak? Blu tv

Yeşilçam 2.sezon ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, olacak mı, yayın tarihi, yeni sezon ne zaman, oyuncuları, karakterleri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Yeşilçam 2.sezon hakkında

Blu tv‘nin 2021 yılında yayınladığı en iddialı dizilerden biri olan yapım, ilk sezonu ile blu tv aboneleri tarafından büyük beğeni ve ilgi gördü. Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu ve Selin Şekerci gibi isimlerin ön planda olduğu dizinin sezonu, yayınlanan 10.bölümü ile tamamlandı. çağan Irmak’ın yönetmen koltuğunda oturduğu senaryosunu Volkan Sümbül ve Levent Cantek‘in kaleme aldığı dizi ilk sezonu ile başarılı bir süreci geride bıraktı. İlk sezonu izleyenlerin aklında haliyle şu soru geldi. Yeşilçam 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Yeşilçam konusu

Dizinin konusu, 1960’larda Yeşilçam’ın altın çağında bir yeniden doğuş hikayesi anlatılıyor. 1960’lar Türkiye’sinin gölgesinde altın çağını yaşamaya başlayan Yeşilçam Sineması’ndaki bir yapımcının ayakta kalma hikayesini anlatacak olan ‘Yeşilçam: Bir Sinema Hayvanı’nın ilk tanıtımı izleyicilerle buluştu. Emel Sayın’ın ‘Rüyalar Gerçek Olsa’ şarkısının eşlik ettiği gösterişli tanıtım, izleyenleri 1960’lı yıllardaki bir Yeşilçam filmi galasına götürürken sunulacak görkemli ve nostaljik dünyanın kapılarını araladı. Dizide Çağatay Ulusoy, her şeyini kaybetmiş ancak Yeşilçam’da küllerinden yeniden doğmaya çalışan sinema aşığı yapımcı Semih Ateş’e hayat verecek.

Yeşilçam oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy, Afra Saraçoğlu, Selin Şekerci, Ayta Sözeri, Güngör Bayrak ve Nilüfer Açıkalın gibi isimler yer alıyor.

Çağatay Ulusoy – Semih
Afra Saraçoğlu – Tülin
Selin Şekerci – Mine
Ayta Sözeri – Kuvvet
Güngör Bayrak – Belkis
Nilüfer Açıkalın – Adviye
Bora Akkaş – Hakan
Özgür Çevik – İzzet
Yetkin Dikinciler – Reha
Altan Erkekli
Selin Kahraman – Aysel

Yeşilçam 2.sezon ne zaman çıkacak?

Dizinin ilk sezonu 10 Haziran 2021’de yayınlanan 10.bölümü ile tamamlandı. İlk sezonu bitmeden 2.sezon onayını almayı başaran dizi, aslında ilk sezonu yayınlanırken, sete çıkmıştı. Dizinin 2.sezon çekimleri sürerken ilk sezon tamamlandı. Yayıncı Blu tv henüz net bir tarih vermemiş olsa da dizinin 2.sezonunun 2021 yılı içerisinde geri döneceğini düşünüyoruz. Resmi tarih açıklandığında da sayfamızı güncelleyeceğiz. Bizi takipte kalın!

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 4 Average: 3.3]
YORUMLAR

  1. Berkay dedi ki:

    22 nisanda yeni sezon başlıyor