You Are My Hero (2021) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

You Are My Hero (2021) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Çin Dizileri 2021, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

14.03.2021
You Are My Hero (2021) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

You Are My Hero (2021) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Çin Dizileri 2021, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

11 Mart 2021‘de yayınlanmaya başlayan 2021 yapımı Çin Dizilerinden biridir. Toplam 40 bölümden oluşan dizi, 8 Nisan 2021’de yayınlanacak bölümü ile yayın maratonunu tamamlayacak. Haftada 4 gün boyunca yayınlanan dizinin yayıncıları ise Tencent Video, iQiyi ve Youku. Bölümleri 45 dakikadan oluşan dizi, romantik, komedi, suç türünde yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Ma Si Chun, Bai Jin Ting, Wang Yang, Jiang Peiyao ve Chen Hao gibi isimler yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Zhang Tong yaparken, senaryosunu Mu Qing Yu kaleme aldı. Dizi Mydramalist‘te 8,3‘lük puana sahip oldu.

You Are My Hero (2021) konusu

Dizinin konusu, Hareketli metropol hastanesinde yeni bir asistan olan Mi Ka’nın hayatı sıkıcı olmaktan uzaktır. Düzenli bir hasta akışı ve tamamlanması gereken çeşitli eğitim egzersizleriyle, Mi Ka’nın iş dışında hiçbir şey için çok az zamanı var, ama umursamıyor. İnsanlara yardım etme ve hayat kurtarma şansı, tüm istediği şeydi ve sonunda bunu yapmanın bir yolunu bulduğu için mutlu.rüyalar gerçek olur. Başkalarına yardım etmek için yeni bir fırsat doğduğunda gönüllü olan Mi Ka, hastane ve polis SWAT ekibi arasında hayatını sonsuza dek değiştirecek bir kararla ortak bir acil kurtarma eğitimi tatbikatına katılır. Ölümcül bir deprem dünyanın temellerini salladığında Mi Ka, kurtarma operasyonlarına yardımcı olmak için depremin merkez üssüne gitme emri verilen ekibin bir parçasıdır. Her ikisine de birbirleri hakkında pek de olumlu bir izlenim bırakmayan bir dizi yanlış anlamayla Mi Ka ile tanışan özel operasyon ajanı Xing Ke Lei de dahil olmak üzere bir askeri personel ekibinin katıldığı Mi Ka ve tıbbi ekip seti tehlikeyle dolu bir göreve çıktı. Baştaki şüphelerine rağmen, Xing Ke Lei ve Mi Ka’nın, yakın zamandaki depremden en çok etkilenenlere yardım etmek için farklılıklarını bir kenara bırakmaktan başka seçenekleri yoktur. Yan yana çalışarak, her birinin hayat kurtarmak için nasıl yorulmadan çalıştığını gözlemledikçe birbirlerine karşı duyguları yavaş yavaş yumuşamaya başlar. Mi Ka ve tıbbi ekibin geri kalanı, içinde çalıştıkları ülke kargaşaya sürüklendiğinde kendilerini gerçek bir tehlikenin içinde bulur. Hayatını tehlikeye atan Xing Ke Lei, onları kurtarmaya kararlı, ama onlara zamanında ulaşabilecek mi?

You Are My Hero (2021) oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Ma Si Chun, Bai Jin Ting, Wang Yang, Jiang Peiyao ve Chen Hao gibi isimler yer alıyor.

Sandra Ma – Mi Ka
Bai Jin Ting – Xing Kelei
Wang Yang – Shao Yuhan
Jiang Peiyao – Ruan Qingxia
Chen Hao – Shu Wenbo
Zhang Yao – Xing Keyao
Chai Juan Zhe – Luo Ting
Luo Yunkun –
Guo Yang – Xu Yanshan

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.