You Dizisinin Forty’si James Scully Kimdir?

19.01.2020
You Dizisinin Forty’si James Scully Kimdir?

You dizisinin Forty karakteri kimdir? soruları arama motorlarında sıkça aranıyor. James Scully kimdir? Kaç yaşında, yaşı, filmleri, dizileri, you dizisindeki rolü, Netflix, instagram, boyu, imdb gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da.

James Scully Kimdir? | Hayatı – Biyografisi

James Scully 19 Nisan 1992 yılında San Antonio, Teksas Amerika’da dünyaya geldi. Kuzey Doğu Bağımsız Okul bölgesinde bulunan Driscoll Orta okulunda ilk eğitimine başladı. Ardından Lise eğitimi için LEE Lisesi’nin Kuzey Doğu Sanat Okulu ile devam etti. Gençlik yıllarında babasının Birleşik Devletler Hava Kuvvetleri’ndeki görevi sebebiyle bir süre İngiltere’de yaşadı.

Üniversite eğitimi için Otterbein Universty’de devam etti. Burada müzikal ve tiyatro alanında eğitim aldı. Ardından Güzel Sanatlar Lisansı kazandı.

En sevdiği hobilerinden biri bisiklet eğitmenliğidir. Şu ana kadar rol aldığı karakterleri içinde kendine en yakın olan rolün You dizisindeki Forty rolü olduğunu söylemiştir. Ayrıca dizide yer alan Delilah yani Carmela Zumbado ile gerçek hayatta da çok yakın arkadaştır.

Kariyeri

Los Angeles’a gelmeden önce Scully, New York’ta Off-Brodway’da rol almaya başladı. 2016 yılında ilk kez bir internet dizisi olan Sublets’te rol aldı. İlk rolündeki performansı ile sosyal medyada dikkat çeken Scully ardından 2017 yılında Quantico ve 2018 yılında 9-1-1 gibi televizyon dizilerinde rol aldı. Aynı yıl ayrıca Paramount New York’un Heathers dizisinde Jason Dean ‘JD’  olarak rol aldı.

Son projesi olan ve beğeni toplayan Netflix dizisi You’nun 2.sezonunda Love Quinn’in (Victoria Pedretti) kardeşi Forty Quill olarak yer aldı.

James Scully Kaç Yaşında? – Yaşı

1992 doğumlu Scully 27 yaşındadır.

James Scully Boyu

1,73

James Scully’nin Kilosu

64

James Scully Burcu

Koç

İnstagram Hesabı

@scullynjames

Sevgilisi

Scully, gey olduğunu açıkladı. Sevgilisi bilinmiyor.

Film ve Dizileri

2019– Düz Yukarı (Straight Up) – Ryder

2016– Sublets (Devren) Konuk

2017– Quantico – Tate

2018– Heathers – Jason Dean

           9 – 1 – 1 – Travis

2019– You – Forty Quill

*You Dizisi | 2.Sezon İncelemesi: İşler Kızışıyor

**You 2. Sezon Netflix’te Yayınlandı! İşte Sosyal Medyadan Gelen İlk Tepkiler..

YORUMLAR