Young Royals Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri - Yorum Güncel

Young Royals Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Young Royals yorum, filmi yorumları, Netflix, izle, ekşi, imdb, inceleme, analizi, eleştiri, nereden izlenir, twitter gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Young Royals Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Young Royals yorum, filmi yorumları, Netflix, izle, ekşi, imdb, inceleme, analizi, eleştiri, nereden izlenir, twitter gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Netflix’in yeni gözdesi ile tanışmaya hazır mısınız? Netflix İsveç yapımı Young Royals’i izlemeyen kalmadı sanırız? Kimilerinin homofobik tarafından yaklaştığı, kiminin yoğun duyguları ile heyecanlandığı dizi ilk sezonu ile Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Peki izleyenler bu dizi hakkında neler söyledi dersiniz? Hiç vakit kaybetmeden koşarcasına Young Royals yorum ve sosyal medya tepkilerine geçelim o halde 😀

Young Royals Film Konusu

Dizinin konusu, Prens Wilhelm, prestijli yatılı okul Hillerska’daki yeni hayatına alışsa da kalbinin sesini dinlemek düşündüğünden çok daha zor olacak. Prens Wilhelm, prestijli yeni yatılı okulu Hillerska’daki hayata uyum sağlar, ancak kalbini dinlemek, beklenenden daha zor olduğunu kanıtlar. Prens Wilhelm (Edvin Ryding) prestijli Hillerska yatılı okuluna geldiğinde sonunda gerçek benliğini keşfetme ve gerçekten nasıl bir hayat istediğini öğrenme fırsatı bulur.

Wilhelm, kraliyet yükümlülüklerinden uzakta, özgürlük ve koşulsuz sevgiyle dolu bir geleceğin hayalini kurmaya başlar, ancak beklenmedik bir şekilde taht için sıradaki kişi olduğunda, bir seçim yapmak zorunda olduğu için ikilemi artar.

Young Royals Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Young Royals Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Young Royals Yorum / Ekşi Sözlük

1 temmuz da çıkan isveç netflix dizisi.
isveç prensinin mecburi gönderildiği yatılı okulda burslu okuyan sıradan bir erkeğe aşık olmasını anlatıyor genel olarak. tek konusu bu değil izleyerek görmenizi tavsiye ederim. başrol prensimiz 2003’lü partner başrolü ise 1998’li bu arada. çok tatlı bir çift olmuşlar bence, herkes sevmiş görünüyor daha çok gençlik dizisi olduğundan büyüklerimiz tırt diyerek beğenmeyebilir:) çok ahım şahım değil ama bence samimi çok tatlı bir dizi çerezlik izlenir.

  • librauhl

bu netflix’in “aynı cinse aşık olmak normaldir” şeklindeki dayatmalarından artık gına geldi. tamam homofobik değilim ama cidden yeter. her diziyi , acaba gay bu mu , yoksa bu mu diye izliyorum. inceden bir göz gezdireyim dedim. baktım başrol eleman korodaki elemanla gülüşüyor , içime bir kuşku düştü. dedim kesin gay bunlar. yukarıdaki yorumu da okuyunca hemen bıraktım izlemeyi. sıktı artık çünkü.

edit : gayflix dizilerini sevenlere saygım sonsuz tabii ki. ne demişler

  • arpasuyu

bu netflix’in “aynı cinse aşık olmak normaldir” şeklindeki dayatmalarına bayılıyorum.
diziye gelirsek de çok beğendim. birbirlerine olan hisleri çok tatlı işlenmiş.genç çiftimize bayıldım, keyifli ve içten bulduğum dizi.

  • karakule

her ne kadar homofobik değilim amacıları üzmüş olsa da tatlı ve izlenesi dizi.

mükemmel bir senaryosu vesaire yok; ancak özellikle başrol, yani prensi canlandıran, edvin ryding gayet başarılı bir performans ortaya koymuş. o arada kalmışlık ve ne yapacağını bilememezlik duygusunu izleyiciye hissettirebiliyor. ayrıca dizi, ister isveç kraliyet ailesi olsun ister başka bir avrupa hanedanı, henüz hiçbirinin lgbti+ olmayı kucaklamadığını hatırlatıyor. sonuçta kabul meselesi yalandan pride kutlama mesajlarıyla olmuyor; ne zaman ki hanedan mensubu lgbti+’ları baskılamaktan vazgeçerler işte o zaman samimiyetlerine inanılabilir.

  • bkduk

willhelm ve simon’un duygu karmaşaları bence güzel aktarılmış. başlayıp bitirmelik çerez bir diziydi. böyle kalmayacağını düşünüyor ve yeni sezonunu bekliyorum.

  • satanprayer

yazarların “homofobik değilim ama” diye başlayıp homofobiklik yapmalarına sebep olan dizi. güzel dizi.

nekadaregleniyorum


Atypical Dizi | Konusu | Oyuncuları | 5.sezon

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.