Youtube Orijinals dizisi The Age of A.I Robert Downey Jr. ile tanıtıldı

19.12.2019
Youtube Orijinals dizisi The Age of A.I Robert Downey Jr. ile tanıtıldı

Robert Downey Jr.’ın tanıtımını yaptığı The Age of A.I. dizisi merak konusu haline geldi. The Age of AI  dizi nedir? Youtube orijinals dizi, book, Türkçe, Türkçe fragman, ne demek? Gibi aramalarınızın yanıtı için yorumguncel.com’u takip etmeyi unutmayın.

Marvel evreninin Iron Man karakterini canlandıran Robert Downey Jr. bir Youtube Orijinals dizisi The Age of A.I dizisinin tanıtımı için ekran karşısına geçti. Robert Downey sunuculuğunda yayınlanan fragmanda dizinin konusuna dair bilgi verdi.

Yapay zekanın nasıl ve ne için kullanıldığına dair bilgi vermeyi amaçlayan dizi The Age of AI tanıtıldı. Ücretsiz olarak izleyebileceğiniz 2 bölümü ise Youtube Orijinals’de yerini aldı.

Youtube Orijinal dizisi: The Age of AI

Son dönemde içerik platformlarının orijinal yapımlarına ve içerik yarışına Youtube’da dahil oldu. Premium özellik getiren Youtube son dönemde dizi sektörüne yönelik de adımlar atıyor. Çoğunlukla ilk aşamada içeriklerinin ilk iki bölümünü herkes için yayınlamaya başladı. Yotube Orijinals’ın yeni ve dikkat çeken yapımı The Age of A.I’dan bir fragman ve ünlü aktör Robert Downey Jr.’ın sunuculuğunu yaptığı bir tanıtım videosu yayınladı.

The Age of A.I Konusu

Youtube Orijinals içeriği olan The Age of AI diziden ziyade bir belgesel içeriği.Belgesel bu güne kadar yapay zeka teknolojilerine dair atılan adımların, temelleri, nasıl çalıştığı ve ne işe yaradığı ve nasıl kullanıldığını anlatacak.

Belgeselde bu güne kadar yapay zeka alanında başarı elde etmiş olan firmalar ve özel efekt uzmanları ile ilgili hikayeleri anlatacak. The Age of A.I’da özel efekt uzmanı olan Soul Machines’ın ALS hastaları için çalışmalar yapan Google Project Euphonia’da bu firmalar arasında.

The Age of A.I dizisi Kaç Bölüm? Nasıl İzlenir?

Dizi toplamda 8 bölümden oluşuyor. Youtube Orijinals diğer dizi içeriklerinde yaptığı gibi ilk iki bölümü herkesin erişimine açtı. Youtube Orijinals Premium üyeler ise dizisinin ilk 4 bölümüne erişebiliyor. Tıpkı diğer içerik platformları gibi Youtube’da dizinin her hafta bir bölümünü erişime açacağını belirtti. Dizi 15 Ocak itibari ile tüm bölümlerini yayınlamış olacak.  

Fragman

Buna benzer içeriklerimize buradan ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle