13 Reasons Why 4.sezon ne zaman çıkacak? Konusu | Oyuncuları - Yorum Güncel

13 Reasons Why 4.sezon ne zaman çıkacak? Konusu | Oyuncuları

13.05.2020
13 Reasons Why 4.sezon ne zaman çıkacak? Konusu | Oyuncuları

13 Reasons Why 4.sezon ne zaman, dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, fragmanı, final sezonu ne zaman gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsin.

Netflix’in en çok izlenen dizileri arasına girmeyi başaran 13 Reasons Why dizisi 5 Haziran yayınlanacak olan 4.sezonu ile birlikte seyircisine veda edecek.

Dizi hakkında

13 Reasons Why dizisi, ilk 2 sezonu ile Netflix’in en çok konuşulan dizileri arasına girmeyi başarmıştı. 3.sezonu ile beklenen etkiyi göstermeyen dizi, bu yıl final sezonu ile seyircisine veda etmeye hazırlanıyor. 4.sezonu ile hikayesini tamamlayacak olan dizinin seyircilerine şimdiden söyleyelim ki, hepimizi duygusal bir son bekliyor. Türkçe çevirisi ‘Ölmek için 13 sebep olan’ dizinin ilk sezonunda Katherine Longford’da yer alıyordu.

13 Reasons Why 4.sezon konusu

Hİkayenin baş karakterleri olan Liberty High’ın öğrencilerinin mezun olmadan önceki son yıllarının ele alınacağı son sezonda kahramanlarımızın mezuniyet dışında düşünmeleri gereken bir sorunları daha olacak. Bu süreçte verecekleri mücadele ise sadece lise hayatlarını değil, hayatlarının tamamını etkileyecektir.

Oyuncuları ve karakterleri

Dylan Minnette, Katherine Langford, Christian Navarro, Alisha Boe, Dylan Minnette, Alisha Boe, Brandon Flynn Miles Heizer, Grace Saif, Christian Navarro, Ross Butler, Devin Druid, Timothy Granaderos, Anne Winters, Deaken Bluman, Tyler Barnhardt, Austin Aaron, Inde Navarrette, RJ Brown, Steven Weber, Brenda Strong, Amy Hargreaves, Josh Hamilton, Mark Pellegrino ve Jan Luis Castellanos gibi isimlerinde yer aldığı dizi son sezonunda da bir çok isim yer alacak.

Dylan Minnette – Clay Jensen
Katherine Langford – Hannah Baker
Christian Navarro – Tony Padilla
Alisha Boe: Jessica Davis
Brandon Flynn – Justin Foley
Justin Prentice – Bryce Walker
Miles Heizer – Alex Standall
Ross Butler – Zach Dempsey
Devin Druid – Tyler Down
Amy Hargreaves – Lainie Jensen

13 Reasons Why 4.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizinin final sezonu 10 bölümden oluşacak ve 5 Haziran 2020 tarihinde Netflix’te yayınlanacak.

Dizi fragmanı

Dizinin son sezonuna ait fragman ise Netflix tarafından yayınlandı. Dizi, 5 Haziran’da seyirci ise son kez buluşacak.

YORUMLAR