Defending Jacob dizisi : Chris Evans’lı bir gerilim

12.05.2020
Defending Jacob dizisi : Chris Evans’lı bir gerilim

Defending Jacob dizi konusu oyuncuları, karakterleri, polisiye, mini dizi, Appletv+, Chris Evans’ın oynadığı dizi, kaç bölüm, nerede izlenir, kaç sezon gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Defending Jacob, yeni AppleTv+ dizisi olarak yayın hayatına başladı. İlk 3 bölümü 24 Nisan’da yayınlanan dizi, her hafta yaınlanacak birer bölümü ile seyircisi ile buluşacak. 8 bölümden oluşan mini dizinin son bölümü 29 Mayıs 2020’de yayınlanacak. Marvel sinematik evreninde Captain America karakteri ile tanınan Chris Evans’ın başrolde olduğu dizi şimdiden dikkat çekmeyi başardı. Dizi ilk 5 bölümü ile İMDB’de 8,4 puan aldığını da belirtelim.

AppleTV+ ürettiği yeni içeriklerde ünlü isimlerle çıkış yapmaya devam ediyor. Elbette ki bu dizinin yıldızı da Chris Evans.

Defending Jacob dizi konusu

2012 yılında yayınlanan William Landay’ın aynı isimli çok satan romanından uyarlanan Defending Jacob dizisi, 14 yaşındaki oğlunun sınıf arkadaşını bıçaklayarak öldürdüğü iddia edilen bir yardımcı bölge savcsının başından geçenleri konu ediniyor. Kanunlara olan sarsılmaz güveni ve koşulsuz sevgi beslediği oğlu arasında kalan yardımcı bölge savcısı, oğlunu kurtarmak için davayı ellerine almaya karar veriyor.

Oyuncuları ve karakterleri

Dizide başrolü Captain America olarak tanıdığımız Chris Evans yer alırken, Evans’a, Cherry Jones, Jaeden Martell, Michelle Dockery, Pablo Schreiber, Betty Gabriel ve J.K. Simmons gibi isimler eşlik ediyor. Evans ayrıca dizinin yürütücü yapımcısı koltuğunda oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Mark Bomback kaleme alıyor.

Chris Evans – Andy Barber
Michelle Dockery – Laurie Barber
Jaeden Martell – Jacob Barber
Cherry Jones – Joanna Klein
Pablo Schreiber – Neal Logiudice
Betty Gabriel – Pam Duffy
Sakina Jaffrey – Lynn Canavan

Defending Jacob kaç bölüm? Bölüm yayın tarihleri

Dizi 8 bölümden oluşan bir mini dizi. ilk 3 bölümü 24 Nisan’da yayınlanan dizinin bölümlerinin yayın tarihleri ise şu şekilde:

4.bölüm : 1 Mayıs 2020
5.bölüm : 8 Mayıs 2020
6.bölüm : 15 Mayıs 2020
7.bölüm : 22 Mayıs 2020
8.bölüm : 29 Mayıs 2020

Dizi fragmanı

 7 saat önce

YORUMLAR