18 Again Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

18 Again Dizi, konusu, cast, oyuncuları, karakterleri, Kore dizileri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, (18 어게인) gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

25.09.2020
18 Again Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

18 Again Dizi, konusu, cast, oyuncuları, karakterleri, Kore dizileri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, (18 어게인) gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

18 Again Dizi hakkında

Dizi, 21 Eylül 2020’de yayınlanmaya başlayan yeni Kore dizilerinden biridir. Romantik, Komedi, Gençlik ve Fantastik türünde yer alan yapım, toplam 16 bölümden oluşuyor. Yönetmenliğini Ha Byung-Hoon’un üstlendiği yapım, Kim Do-Yeon, An Eun-Bin, Choi Yi-Ryun gibi isimler tarafından kaleme alındı. JTBC tarafından yayınlanan dizi, 10 Kasım 2020’de yayınlanacak 16.bölümü ile yayın maratonunu tamamlayacak. Pazartesi ve Salı günleri yayınlanacak olan dizinin kadrosunda Kim Ha-Neul, Yoon Sang-Hyun, Lee Do-Hyun ve Kim Yoo-Ri gibi isimler yer alıyor.

18 Again Konusu

Dizinin konusu, boşanmadan hemen önce kocası 18 yaşındaki haline geri dönen bir kadının hayatına odaklanıyor. Jung Da-Jung, iş ve aile hayatında başarısız olan kocasından bıkmıştır ve ondan boşanmak ister. Ancak bir gün kocası, 18 yaşındaki hali ile karşısında belirir. 37 yaşındaki Jung Da-Jung, sıcak kalpli birisidir. Evlidir ve 18 yaşında olan ikiz bir kızı ve bir oğlu vardır. Aynı zamanda, çaylak bir spikerdir. Hem iyi bir anne hem de işinde başarılı olmak için çok çaba harcamaktadır. Ancak, kocasından bıkmış ve onunla artık baş edememektedir. Kocası işinden de kovulunca da ona boşanma kâğıtlarını uzatır. Hong Dae-Young kendini sıradan, işsiz orta yaşlı bir adam olarak görmektedir. İş hayatında olduğu gibi aile hayatı da mahvolmuştur ve eşinden boşanmak üzeredir. Bu yüzden, hayatından büyük bir pişmanlık duyar. O anda, birden 18 yaşındaki haline geri döner. Bedeni 18 yaşında olsa da zihni hâlâ 37 yaşındaki kendisidir. Genç bedeni ile adını Ko Woo-Young olarak değiştirir ve yeni bir hayata başlar.

18 Again Oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin kadrosunda, Kim Ha-Neul, Yoon Sang-Hyun, Lee Do-Hyun ve Kim Yoo-Ri gibi isimler yer alıyor.

Kim Ha-Neul – Jung Da-Jung
Yoon Sang-Hyun – Hong Dae-Young
Lee Do-Hyun – Hong Dae-Young (18 yaşındaki)
Kim Yoo-Ri – Ok Hye-In

Wi Ha-Joon – Ye Ji-Hoon
Kim Kang Hyun – Ko Duk-Jin
Lee Mi-Do – Choo Ae-Rin
Roh Jeong-Eui – Hong Shi-A
Ryeo Un – Hong Shi-Woo
Lee Byung-Joon – Hong Joo-Man
Choi Bo-Min – Seo Ji-Ho
Hwang In-Yeop – Goo Ja-Sung
Oh So-Hyun – Jeon Bo-Bae
Lee Eun-Jae – Uhm So-Min
Ryu Da-Bin – Hwang Young-Sun
Lee Ki-Woo – Choi Il-Kwon
Ahn Nae-Sang – Moon Sang-Hwi

Dizi fragmanı

Bu diziler de ilginizi çekebilir!

YORUMLAR

canlı tv izle