More Than Friends Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

More Than Friends dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, kaç bölüm, ne zaman yayınlanıyor, fragmanı, izle (경우의 수) gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

More Than Friends Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

More Than Friends dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, kaç bölüm, ne zaman yayınlanıyor, fragmanı, izle (경우의 수) gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 25 Eylül 2020’de yayınlanmaya başlayacak Eylül 2020’de çıkacak yeni Kore yapımı dizidir. Dram, Romantik ve Gençlik türünde olacak olan yapım, JTBC tarafından yayınlanacak. Yönetmenliğini Choi Sung-Bum‘un üstlendiği yapımın senaryosunu Jo Seung-Hee kaleme alıyor. Dizi Cuma ve Cumartesi günleri yayınlanacak. Korece olacak olan yapımın toplam bölüm sayısı ise 16 bölüm olacak ve her bölüm 60 dakika süreye sahip olacak. Dizinin kadrosunda Ong Seong-Wu, Shin Ye-Eun, Kim Dong-Jun, P.O ve Ahn Eun-Jin gibi isimler yer alıyor. Dizinin diğer isimleri ise From Friends to Lovers, Chances of Going From Friends to Lovers ve Number of Cases to Go From Friends to Lovers gibi adlarla da yayınlanabilecek.

More Than Friends konusu

On yıl önce Kyung Woo Yeon, on sekiz yaşındaki herhangi bir çocuğun olabileceği kadar masum ve kaygısızdı. Düşler, hırslar ve sevmeye hazır bir kalple, birine aşık olması sadece bir an meselesiydi. Ve o yaptı; arkadaşı Lee Soo için. O sırada Lee Soo’nun da ona aşık olduğunu bilmiyordu. Maalesef basit bir yanlış anlama onları duygularını itiraf etmesine neden oldu. On yıl sonra, Woo Yeon hala Lee Soo’ya aşıktır. Hattat olarak çalışırken, arkadaşıyla hala iletişim halinde ama ona olan duygularını asla itiraf edemez. İşin garibi, aynı şey şu anda profesyonel bir fotoğrafçı olarak çalışan Lee Soo için de söylenebilir. İkisi, on yıldan fazla bir süredir birbirlerine aşık olmuş olsalar da, yanlış anlamalar ve kaçırılan zamanlamalar, onları arkadaş olmaktan başka bir şey olmaktan alıkoymaya devam etti. On yıl süren hisleriyle Woo Yeon ve Lee Soo, birbirlerine karşı olan hislerinin gizli tutulamayacak kadar güçlendiğini fark etmeye başlar. Nihayet itiraflarının zamanı geldi mi yoksa başka bir yanlış anlama onları ayrı tutacak mı?

More Than Friends oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin kadrosunda, Ong Seong-Wu, Shin Ye-Eun, Kim Dong-Jun, P.O ve Ahn Eun-Jin gibi isimler yer alıyor.

Ong Seong-Wu – Lee Soo
Shin Ye-Eun – Kyung Woo-Yeon
Kim Dong-Jun – On Joon-Soo
P.O – Jin Sang-Hyuk
Ahn Eun-Jin – Kim Young-Hee
Choi Chan-Ho – Shin Hyun-Jae
Baek Soo-Min – Han Jin-Joo
Jo Ryun – Woo-Yeon’un annesi
Oh Hee-Joon – Min Sang-Sik
Kim Hee-Jung – Choi Won-Jung

Dizi fragmanı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR