2 Broke Girls Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

2 Broke Girls dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, fragmanı, kaç sezon, kaç bölüm, Ekşi, bitti mi gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

07.11.2020
2 Broke Girls Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

2 Broke Girls dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, fragmanı, kaç sezon, kaç bölüm, Ekşi, bitti mi gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

19 Ekim 2011‘de yayınlanmaya başlayan dizi Amerikan Televizyon kanalı CBS tarafından yayınlandı. Toplam 6 sezon 138 bölümden oluşan dizi, 6 sezonun sonunda 17 Nisan 2017’de yayınlanan final bölümü ile ekranlara veda etti. Whitney Cummings, Michael Patrick King tarafından tasarlanan dizinin oyuncu kadrosunda Kat Dennings, Beth Behrs, Garrett Morris, Jonathan Kite, Matthew Moy ve Jennifer Coolidge gibi isimler yer alıyor. Her bölümü 22 dakikadan oluşan dizi Amerikan sitkom türünün önemli örneklerinden birini ortaya koydu. IMDb‘de 90 bine yakın kişi tarafından oylanan yapım, 6,7‘lik puana sahip oldu. Dizinin başrolünde yer alan Kat Dennigs ise bu dizi ile birlikte yıldızını parlatan isim oldu. Dizi 6.sezon sonrası yayıncısı tarafından iptal edildi.

2 Broke Girls konusu

Dizinin konusu, yirmili yaşlarının ortasında yoksul bir aileden gelen Max Black (Kat Dennings) ile zengin bir aileden gelen ama şimdilerde babası, Martin Channing’in, Bernard Madoff-esque Ponzi dolandırıcılık davası yüzünden beş parasız kalan Caroline Channing’in (Beth Behrs) Brooklyn’de bir restoranda çalışmasını konu edinmektedir. Aynı restaurantta çalışan Max ve Caroline birbirlerinden çok farklı, ancak aynı çalışma ortamında bulunmak zorunda kalan iki garson kızdır. Max; hoyrat, sokaklara alışık, kendine pek güvenmeyen ve hayattan pek bir beklentisi olmayan bir karaktere sahipken, Caroline; Max’in aksine hırslı ve özgüven sahibidir. Ne de olsa zamanında oldukça iyi bir yaşam tarzı sürmüş, ancak işlerin değişmesiyle kendini bir anda garson olarak bulmuştur.

2 Broke Girls oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Kat Dennings, Beth Behrs, Garrett Morris, Jonathan Kite, Matthew Moy ve Jennifer Coolidge gibi isimler yer alıyor.

Kat Dennings – Max Black
Beth Behrs – Caroline Channing
Garrett Morris – Earl
Jonathan Kite – Oleg
Matthew Moy – Han Lee
Jennifer Coolidge – Sophie Kachinsky
Ed Quinn – Randy
Patrick Cox – John
Ryan Hansen – Andy
Nick Zano – Johnny
Christopher Gorham – Bobby
Eric André – Deke
Federico Dordei – Luis
Gilles Marini – Nicolas

Dizi yorumları

max karakterine bayıldığım atıştırmalık dizi… yemek yerken, keyfim yokken ve çok içim baydığı zamanlarda insanı arkadaş ortamında hissettiren yormayan bir tarzı var. aklıma yiğit özgür’ün “oha evde at var” karikatürünü getirmiştir.

  • pubcat / Ekşi Sözlük

how i met your mother’dan sonra en beğendiğim sit-com dizisidir. çok ince espiriler vardır. severek izliyorum.

  • ne bunlar şimdi / Ekşi Sözlük
  1. sezon 6. bölümde caroline’ın garson kıyafetine taktığı victoria’s secret kanatlarıyla yaptığı o mağrur ve mutlu yürüyüşle iyice gönlümü kazanmış dizi. 4. sezon biraz tırt başlamıştı ama gayet iyi toparladılar.
  • sedgwick / Ekşi Sözlük

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle