211 Filmi Konusu | Oyuncuları | Yorumları - Yorum Güncel

211 Filmi Konusu | Oyuncuları | Yorumları

20.01.2022
211 Filmi Konusu | Oyuncuları | Yorumları

211 Filmi konusu, oyuncuları, imdb, ekşi, film yorumları, 2018, gerçek mi, fragman, kitap, Nicolas Cage, film müziği, izle, sinemalar gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

211, York Shackleton tarafından yönetilen ve Shackleton ve John Rebus tarafından yazılan 2018 Amerikan suç – aksiyon filmidir. Filmde aksiyon filmleri ile bilinen Nicolas Cage, Sophie Skelton, Cory Hardrict, Michael Rainey Jr., Ori Pfeffer ve Weston Cage rol alıyor. Çekimleri 2018’de Massachusetts‘de yapılan film, Momentum Pictures tarafından 8 Haziran 2018’de vizyona girdi. 1997 yılında gerçekleşen Kuzey Hollywood çatışmasını ele alıyor. Kaliforniya’daki polis teşkilatı tarihindeki en uzun ve en kanlı gerçek hikayelerden esinlenen film hırsızlık ihbarı için kullanılan polis kodu 211’den ismini alıyor.

Nicolas Cage’in başrolde olduğu film 1 saat 26 dakikadan oluşuyor ve izleyenlerinden 4,4 imdb puanı topladı.

211 Filmi Konusu

Memur Mike Chandler Kaliforniya eyaletinde polis olarak görev yapan bir memurdur. Mike ve genç bir sivil yolcu bir gün kendilerini oldukça talihsiz bir durum içinde bulur. Ağır silahlı bir grup tarafından gerçekleştirilen bir banka soygununa karışırlar. Böyle bir duruma karşı tamamen hazırlıksız olan ikili nasıl hayatta kalabileceklerdir?

211 Filmi Oyuncuları

Filmde aksiyon filmleri ile bilinen Nicolas Cage, Sophie Skelton, Cory Hardrict, Michael Rainey Jr., Ori Pfeffer ve Weston Cage rol alıyor.

Karakterleri

Nicolas Cage – Mike Chandler
Sophie Skelton – Lisa MacAvoy
Michael Rainey Jr. – Kenny Rastell
Dwayne Cameron – Steve MacAvoy
Weston Cage Coppola – Luke
Cory Hardrict – Hanson
Ori Pfeffer – Tre
Mark Basnight – Police Chief
Amanda Cerny – Sarah
Michael Bellisario – Hyde
Raymond Steers – Mandell
Derek Horse – Floyd
Fedi Bashur – Brian
Nick Donadio – Treadwell
Sean James – Rob

Filmin Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=QBVjnerk7Dk

211 Filmi Yorumları

yaklaşık 2 saat ve 15 dakika önce, kanal d’de yayınlanmaya başlayan ve yeni biten bir film. aksiyon sahneleri fena değil, ama fazla tahmin edilebilir bir sona sahip. dikkatimi en çok çeken şey ise, silahların kullanımının gerçeğe oldukça uygun olmasıydı. bolt jam yaşayan ar’ler; gerçek hayatta olduğu gibi, otomatik atışta 2 saniye içinde şarjörü bitiren mp5-k’ler… demem o ki; mükemmel olmasa da, boş vakitte izlenilebilecek bir film. vesselam.

  • berkehan

2018 yapimi, ve buyuk ihtimalle dandik olan nicolas cage filmi.

  • mouse sanitary pad

Genç Ölürüz Film Konusu | Oyuncular | Yorumları

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.