30 Coins Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO Dizileri - Yorum Güncel

30 Coins Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO Dizileri

30 Coins dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, HBO Dizileri, İspanyol dizileri, İMDb puanı, Ekşi yorumları gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

17.12.2020
30 Coins Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO Dizileri

30 Coins dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, HBO Dizileri, İspanyol dizileri, İMDb puanı, Ekşi yorumları gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

29 Kasım 2020‘de yayınlanmaya başlayan 2020 yapımı yeni HBO dizilerinden biridir. İlk sezonu toplam 8 bölümden oluşacak olan yapım, HBO Espana içeriği olarak yaratıldı. İspanyol yapımı dizi, 17 Ocak 2021’de HBO Espana’da yayın maratonunu tamamladıktan sonra HBO’da yayınlanacak. Dizinin yönetmenliğini Álex de la Iglesia üstlenirken, senaryosunu Jorge Guerricaechevarría ve Álex de la Iglesia gibi isimler kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Eduard Fernández, Megan Montaner, Miguel Ángel Silvestre, Macarena Gómez, Pepón Nieto, Manolo Solo ve Cosimo Fusco gibi isimler yer alıyor. Korku ve Gerilim türünde yer alan yapımın orjinal adı 30 Monedas. Yapım IMDb‘de İspanya yayını devam ederken şimdiden 7,2‘lik puana sahip oldu.

30 Coins konusu

Dizinin konusu, Yahuda 30 madeni para karşılığında İsa’ya ihanet etti. 2000 yıl sonra, bunlardan biri İspanya’nın ücra bir kasabasında belirir ve Vatikan sırlarını ortaya çıkarmak ve insan ırkını yok etmekle tehdit eden bir dizi doğaüstü gücü açığa çıkarır.

Kilise tarafından İspanya’nın ücra bir kasabasının rahibi olarak sürgün edilen şeytan kovucu, boksör ve eski mahkum olan Peder Vergara (Eduard Fernández), hikayenin merkezindeki karakter. Vergara unutmak ve unutulmak istiyor ama düşmanları onu çok yakında bulacak. Vergara’nın kasabada meydana gelen bir dizi paranormal olay ile ilgili olduğu ortaya çıktığında, naif belediye başkanı Paco (Miguel Ángel Silvestre) ve vesveseli yerel veteriner Elena (Megan Montaner), geçmişinin sırlarını ve Vergara’nın sakladığı antik sikkenin anlamını ortaya çıkarmaya çalışacaklar.

30 Coins oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Eduard Fernández, Megan Montaner, Miguel Ángel Silvestre, Macarena Gómez, Pepón Nieto, Manolo Solo ve Cosimo Fusco gibi isimler yer alıyor.

Eduard Fernández – Padre Vergara
Megan Montaner – Elena
Miguel Ángel Silvestre – Paco
Macarena Gómez – Merche
Pepón Nieto – Sargento Lagunas
Manolo Solo – Cardenal Petruccelli
Cosimo Fusco – Angel
Manuel Tallafé – Tabernero
Jaime Ordóñez – Tomás
Pat Aguiló – Remedios
Mafalda Carbonell – Lourdes
Abril Montilla – Elvira

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.