365: Repeat the Year | Dizi |Konusu | Oyuncuları

365: Repeat the Year | Dizi |Konusu | Oyuncuları

365: Repeat the Year dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, kaç bölüm, yorumu, kaç sezon, ne zaman yayınlanıyor, izle, nereden izlenir, 365: One Year Against Destiny dizisi, (365: 운명을 거스르는 1년) 2020 en iyi Kore dizileri, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

365: Repeat the Year dizisi 2020 yılında yayına başlayan Kore dizilerinden biri. Dizi konusu itibari ile son dönemlerde ilgi çekmeyi başaran içerikler arasına girdi. 23 Mart’ta yayınlanmaya başlayan dizi 24 bölümden oluşuyor. Her bölüm 35 dakika dizi, Gizem ve Fantastik kategorisinde yer alıyor. 2020 yılında çıkan en iyi Kore dizileri arasında gösterilen dizinin senaryosunu Lee SeoYoon ve Lee JooKyung yazarken yönetmenliğini ise Kim Kyung Hee yapıyor. Dizi 365: One Year Against Destiny ismi ile de ön plana çıktı. Pazartesi ve Salı günleri yayınlanan dizinin yayıncısı ise MBC. Japon dizisinden uyarlama olan dizi aynı zaman da kitap uyarlaması.

365: Repeat the Year dizi konusu

Dedektif olan Ji Hyung-Joo ortağını bir cinayet sonucu kaybeder. Bu kayıp onu derinden etkiler ve hayata karşı bakışı değişir. Ünlü bir yazar olan Shin Ga-Hyun’da geçirdiği bir kaza sonrası yürüme yetisini kaybeder. Hayattan sille yemiş bu iki insanın yolu ünlü psikolog Lee Shin ile kesişince geçmişe gitmenin bir yolu olduğunu öğrenirler ve 10 kişilik bir ekiple 1 yıl öncesine giderler. Başta istedikleri pek çok şeyi yaptılarsa da hesaplanamayan sonuçlarla da karşılaşacaklardır.

365: Repeat the Year Oyuncuları ve karakterleri

Lee Joon Hyuk – Ji HyungJoo
Nam Ji Hyun – Shin Ga-Hyun
Kim Ji-Soo – Lee Shin
Yang Dong-geun – Bae Jung-tae
Lee Si-a – Seo Yeon-soo
Yoon Joo-sang – Hwang No-seop
Im Ha-ryong – Choi Kyung-man
Jung Min-sung – Cha Jeung-seok
Ahn Seung-kyoon – Go Jae-young

Yayıncı: MBC
Yayın Günleri: Pazartesi- Salı

Dizi Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR