A Love So Beautiful (2020) Dizi | Konusu | Kore Dizileri - Yorum Güncel

A Love So Beautiful (2020) Dizi | Konusu | Kore Dizileri

A Love So Beautiful dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, kaç bölüm, Netflix Kore Dizileri gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

26.02.2021
A Love So Beautiful (2020) Dizi | Konusu | Kore Dizileri

A Love So Beautiful (2020) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, kaç bölüm, Netflix Kore Dizileri gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

28 Aralık 2020‘de yayınlanmaya başlayan 2020 yapımı Güney Kore dizisidir. Toplam 24 bölümden oluşan dizinin bölüm süreleri 20’şer dakikadan oluşuyor. Haftada 3 gün olarak Kakao TV‘de yayınlanan yapım, aynı zamanda Netflix içeriğidir. Dizi 20 Şubat 2021’de yayınlanan bölümü ile yayın maratonunu tamamladı. Romantik, Komedi ve gençlik türünde yer alan yapımın yönetmenliğini Seo-Min-Jung yaparken, senaryosunu Choi Yoo-Jung ve Jang Yoo-yeon kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Kim Yo-han, So Joo-yeon, Yeo Hoe-hyun, Jo Hye-joo ve Jeong Jin-hwan gibi isimler yer alıyor. Dizi Mydramalist‘te 7,8‘lik puana sahip oldu. Yapım 27 Şubat 2021 itibari ile Netflix Türkiye tarafından yayınlanacak.

A Love So Beautiful (2020) konusu

Dizinin konusu, Yetişkinliğe geçerken aralarındaki ilişkinin de giderek değiştiği kapı komşusuna sırılsıklam âşık olan bir genç kız için aşk, zor olduğu kadar tatlıdır. Cha Heon, Chun Ji Lisesi’nde hem iyi görünüme hem de zekaya sahip bir öğrencidir. Soğuk bir karakter gibi görünüyor, ama aslında kendini iyi ifade etmekte beceriksiz olan sıcak bir kalbi olan biri. Shin Sol Yi, Cha Heon’a aşık olan 17 yaşındaki parlak ve neşeli bir çocuk. Sürekli olarak Cha Heon’a olan aşkını açıkça itiraf ediyor ve beceriksiz ama sevimli bir karakter. Woo Dae Sung yetenekli bir yüzücüdür ve Chun Ji Lisesine transfer olur ve Shin Sol Yi’ye aşık olur. Ona olan duygularını ifade etmiyor ve sessizce onun yanında kalıyor.

A Love So Beautiful (2020) oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Kim Yo-han, So Joo-yeon, Yeo Hoe-hyun, Jo Hye-joo ve Jeong Jin-hwan gibi isimler yer alıyor.

Kim Yo-han – Cha Heon,
So Joo-yeon – Shin Sol-i,
Yeo Hoe-hyun – Woo Dae-seong,
Jo Hye-joo – Kang Ha-yeong,
Jeong Jin-hwan – Jeong Jin-hwan,
Yang Yoo Jin – Seo Ji-soo
Jo Ryeon – Lee Chan-hee
Seong Hye-Min – Moon Sook-hee,
Park Ji-won – Oh Hee-ji
Yun Seo-hyun
Kim Sung-gon

Ne zaman Netflix’te yayınlanacak?

Dizi 27 Şubat 2021 itibari ile Netflix Türkiye tarafından yayınlanmaya başlayacak.

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 1 Average: 5]
ETİKETLER: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.