Times (Taimjeu) 2021 | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Times (Taimjeu) 2021 | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Times (Taimjeu) 2021, dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Kore Dizileri 2021, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

20 Şubat 2021‘de yayınlanmaya başlayan 2021 yapımı Güney Kore yapımı dizidir. Toplam 12 bölümden oluşan dizi, 28 Mart 2021’de yayınlanacak bölümü ile yayın maratonunu tamamlayacak. OCN tarafından yayınlanan dizi, haftada 2 gün olarak yayınlanıyor. Yönetmenliğini Yoon Jong Ho üstlenirken, senaryosunu Lee Sae Bom, Ahn Hye Jin kaleme aldı. Dizi, Gerilim, Gizem, ve Fantezi türünde yer alıyor. Dizi Mydramalist‘te 8,4′lük puana sahip oldu. Dizinin oyuncu kadrosunda Lee Seo Jin, Lee Joo Young, Kim Yeong Cheol, Moon Jung Hee ve Kim In Kwon gibi isimler yer alıyor.

Times (Taimjeu) konusu

Dizinin konusu, Olağanüstü yeteneklere sahip tutkulu bir muhabir olan Lee Jin Woo, tüm kariyerini gerçeğin peşinden gitmeye adadı. Tüm hikayeyi anlatmaya kararlı olan Jin Woo, zor gerçekleri bulmak ve rapor etmek için ne gerekiyorsa yapacaktır. Gelecekte beş yıl yaşayacağını iddia eden bir kadın olan Seo Jung In ile gizemli bir telefon görüşmesi onu birbirine bağladığında, çalışkan bir adam olan Jin Woo’nun hayatı beklenmedik bir şekilde değişir. İşine büyük bir tutku duyan inatçı bir muhabir olan Seo Jung In, en iyi hikayeleri bulma konusunda ustalık sahibidir.

Ancak bazen derin kazmak bazı çirkin gerçekleri ortaya çıkarmayı başaracaktır. Bir dizi ipucunun ardından Jung In, ülkenin temellerini sarsabilecek karanlık bir komployu ortaya çıkarır. Güney Kore Devlet Başkanı olan babası Seo Ki Tae’nin hayatı tehlikededir. Jung In kendini zamana karşı ölümcül bir yarışta bulur. Ama bu yarışta yalnız değil. Gizemli bir şekilde telefonla Lee Jin Woo’ya bağlanan ikili, başkanı kurtarmak için güçlerini birleştirmeyi kabul eder. Tamamen farklı iki zamanda yaşayan ve çalışan Jin Woo ve Jung In, gerçeği bulmak için tehlikeli bir arayışa çıkar. Ama çok geç olmadan bu iğrenç suçu planlayan hain beyinleri durdurabilecekler mi?

Times (Taimjeu) oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Lee Seo Jin, Lee Joo Young, Kim Yeong Cheol, Moon Jung Hee ve Kim In Kwon gibi isimler yer alıyor.

Lee Seo Jin – Lee Jin Woo
Lee Joo Young – Seo Jung In
Kim Yeong Cheol – Seo Ki Tae
Moon Jung Hee – Kim Young Joo
Kim In Kwon – Do Young Jae
Moon Ji In – Myung Soo Kyung
Ha Joon – Lee Geun Woo
Jung Sung Il – Kang Shin Wook
Yoo Sung Joo – Nam Sung Beom
Song Young Chang – Baek Kyu Min

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.