Vincenzo Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Vincenzo dizi, konusu, oyuncuları, Kore Dizileri 2021, karakterleri, incelemesi, yorumları, Mydramalist puanı, fragmanı, izle (빈센조) gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Vincenzo Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Vincenzo dizi, konusu, oyuncuları, Kore Dizileri 2021, karakterleri, incelemesi, yorumları, Mydramalist puanı, fragmanı, izle (빈센조) gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

20 Şubat 2021‘de yayınlanmaya başlayan 2021 yapımı Güney Kore yapımı dizidir. Dram, Romantik, Hukuk türünde yer alan dizi, 8 Nisan 2021’de yayınlanacak bölümü ile yayın maratonunu tamamladı. tvN tarafından yayınlanan dizi, 20 bölümden oluşuyor. Dizinin yönetmenliğini Kim Hee-Won üstlenirken, senaryosunu Park Jae-Bum kaleme aldı. Haftada 2 gün yayınlanan dizi, Binsenjo adı ile de biliniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Cho Seung-Woo, Park Shin-Hye, Sung Dong-Il, Heo Joon-Seok, Tae In-Ho ve Jeon Kuk-Hwan gibi isimler yer alıyor.

Vincenzo konusu

Dizinin konusu, Bir İtalyan aile tarafından evlat edinilen Vincenzo Cassano’nun (Song Joong-Ki) etrafında dönmektedir. Korece adı Park Joo-Hyung olan Vincenzo Cassano, İtalya’da mafyalara danışmalık yapan bir avukattır. Ancak, mafya grupları arasında bir savaş başlayınca Kore’ye geri döner. Burada, sosyal adaleti kendi yoluyla sağlamaya çalışır. Bu süreçte, aldığı davaları kazanmak için her şeyi yapan Avukat Hong Cha-Young’a (Jeon Yeo-Bin) âşık olur. bir avukat olan Vincenzo Cassano, Eşsiz bir müzakere becerisine ve karizmaya sahiptir. Tamamen intikamını almaya odaklanmıştır. İtalya’dan Kore’ye geri döndüğünde köklü ve oldukça acımasız bir kartel keşfeder. Bir avukat olan Hong Cha-Young, Kore’nin en iyi hukuk firması olan Woosang’ın en iyi avukatlarından birisidir. İyi ya da kötü olmalarından ziyade, bir kişinin içinde bulunduğu durumun, ne kadar avantajlı ya da dezavantajlı olduğuna daha dikkat etmektedir. Vincenzo Cassano (Song Joong-Ki) ile tanıştıktan sonra değişmeye başlar.

Vincenzo oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Song Joong-Ki, Jeon Yeo-Bin, Taecyeon, Yoo Jae-Myung, Kwak Dong-Yeon ve Kim Yeo-Jin gibi isimler yer alıyor.

Song Joong-Ki – Vincenzo Cassano
Jeon Yeo-Bin – Hong Cha-Young
Taecyeon – Jang Jun-Woo
Yoo Jae-Myung – Hong Yoo-Chan
Kwak Dong-Yeon -Jang Jun-Woo
Kim Yeo-Jin – Choi Myung-Hee
Jo Han-Chul – Han Seung-Hyeok
Choi Duk-Moon – Tak Hong-Sik
Kim Hyung-Mook – Şef Toto
Yang Kyung-Won – Lee Cheol-Wook
Seo Ye-Hwa – Jang Yeon-Jin
Lee Hang-Na – Kwak Hee-Soo
Kim Seol-Jin – Larry Kang
Kwon Seung-Woo – Keşiş Chaeshin
Kim Yoon-Hye – Seo Mi-Ri
Lim Chul-Soo – An Ki-Seok
Kim Young-Woong – Park Seok-Do

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.