A Teacher Dizi | Konusu | Oyuncuları | FX Dizileri

A Teacher dizi, konusu, oyuncuları, 2020, karakterleri, trailer, cast, yorum, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, Hulu, Hulu Dizileri, Bein Connect, ne demek, movie, Claire, 2020 izle, 2.sezon, 2.sezon olacak mı, imdb gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

A Teacher Dizi | Konusu | Oyuncuları | FX Dizileri

A Teacher dizi, konusu, oyuncuları, 2020, karakterleri, trailer, cast, yorum, imdb, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, Hulu, Hulu Dizileri, Bein Connect, ne demek, movie, FX, Claire, 2020 izle, 2.sezon, 2.sezon olacak mı, imdb gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Hulu’nun 2020 yapımı dizisi A Teacher (Öğretmen) dizi konusu ile dikkat çeken yapımlardan biri. Hannah Fidell’in yaratıcısı olduğu dizinin başrolünde daha önce Fant4stik, Happy Thank You More Please ve Tetikçi gibi filmlerde izlediğimiz Kate Mara yer alıyor. Başrolde ona Jurassic World, Olly gibi yapımlarda rol alan Nick Robinson eşlik ediyor. Dizide ayrıca Dylan Schmid, Ashley Zukerman, Shane Harper ve Adam David Thompson gibi isimler yer alıyor.

Amerikan drama televizyon dizi olan A Teacher dizisi konusu aynı isimli 2013 yapımı filmden diziye uyarlandı. FX tarafından üretilen dizi FX ile Hulu platformunda aynı gün yayınlanmaya başlayacak. Dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşuyor ve bölümleri 25-30 dakikadan oluşuyor.

A Teacher Konusu

Genç bir kadın olan Claire, Westerbrook Lisesi’nde öğretmenlik yapmaya başlar. Kocası Matt Mitchell ile sorunları olan Claire, kardeşi Nate Wilson’dan da uzakta olmaktan dolayı bir hayli mutsuzdur. Yeni hayatına alışmaya, arkadaş edinmeye çalışan Claire’in hayatı, lise son sınıf öğrencisi olan Eric’in kendisine ilgi göstermesiyle bambaşka bir hal alır. Dışarıdan gözükmese de hayatında birçok sorunla boğuşan Eric ve Claire, kendi gerçekliklerinden kaçmalarının sağlayan bir bağ kurar. Ancak ilişkilerinin beklenmedik şekilde hızlı ilerlemesi birçok sorunu da beraberinde getirir.

A Teacher Oyuncuları ve Karakterleri (Cast)

Hannah Fidell’in yaratıcısı olduğu dizinin başrolünde daha önce Fant4stik, Happy Thank You More Please ve Tetikçi gibi filmlerde izlediğimiz Kate Mara yer alıyor. Başrolde ona Jurassic World, Olly gibi yapımlarda rol alan Nick Robinson eşlik ediyor. Dizide ayrıca Dylan Schmid, Ashley Zukerman, Shane Harper ve Adam David Thompson gibi isimler yer alıyor.

Kate Mara – Claire Wilson
Nick Robinson – Eric Walker
Dylan Schmid – Josh Smith
Ashley Zukerman – Matt Mitchell
Shane Harper – Logan Davis
Adam David Thompson – Nate Wilson

A Teacher Dizi Bölüm Yayınlanma Tarihleri

  1. bölüm – 10 Kasım 2020
  2. bölüm – 10 Kasım 2020
  3. bölüm – 10 Kasım 2020
  4. bölüm – 17 Kasım 2020
  5. bölüm – 24 Kasım 2020
  6. bölüm – 1 Aralık 2020
  7. bölüm – 8 Aralık 2020
  8. bölüm – 15 Aralık 2020
  9. bölüm – 22 Aralık 2020
  10. bölüm – 29 Aralık 2020

Dizi fragmanı

A Teacher 2.Sezon Olacak Mı?

Dizi başlangıçta yaratıcısı FX tarafından mini dizi olarak tanıtıldı. Bu demek oluyor ki dizinin 2.sezonu muhtemelen olmayacak.

Yorumları

“2013 yapımı aynı isimli filmden uyarlanacak olan fx yapımı bir mini dizi. öğrencisiyle ilişkisi olan bir öğretmenin yaşadıkları anlatılacakmış. başrolde kate mara var. çekimleri başlamış, gösterim tarihi 2020 görünüyor. filmi iyiydi dizisi epey ses getirecektir eminim ama
keşke hbo, starz ya da showtime gibi daha rahat bi kanala çekselermiş.” st anevrizma

“öğretmen için kesinleştiyse kate mara role cuk oturmuş… öğrenci eric karakteri içinse ian gallagher’in uzatmalı sevgilisini canlandıran noel fisher yakışır gibime geliyor…” makinabela

“kate mara ve nick robinson’ın başrolünde olacağı fx/hulu dizisi. 10 kasım’da geliyor. 2013’te yayınlanan filmin dizi uyarlaması. filmin yönetmeni, yazarı ve yapımcısı hannah fidell, dizinin de başındaki isim.”

“aynı adlı dandik ötesi filmden uyarlanmış. filmi. hannah fidell’in berbat filmini dizileştirmek nereden baksan kötü bir karar ama bari dizileştirme (senaryo/yönetmenlik) görevi yazma ve yönetme yeteneklerinden nasibini alamamış fidell’e teslim edilmeseymiş… film klasik “öğrenci-öğretmen yasak aşkı”na odaklanıyor” sherlock holmes 90

Bu içeriği oyla!
[Total: 1 Average: 5]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.