Aaahh Belinda Film Konusu | Oyuncuları | Netflix

08.04.2023
Aaahh Belinda Film Konusu | Oyuncuları | Netflix

Aaahh Belinda Film, konusu, oyuncuları, yorumları, imdb, ekşi, film yorumu, Netflix, izle, uyarlama mı, 1986, 2023, full izle, Neslihan Atagül, Serkan Çayoğlu, gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Filmin türü: Komedi, dram

İmdb Puanı: 5,5

Filmin süresi 1 saat 37 dakika

Film Hakkında

Deniz Yorulmazer’in yönetmen koltuğunda oturduğu 2023 yapımı Netflix Türkiye orijinalidir. Film piyasaya yeni çıkan şampuan olan Belinda reklam filminde rol almasıyla hayatında olağanüstü şeyler yaşamaya başlayan Sevilay’ın yaşadıklarını konu alıyor. Filmin senaryosunu Söz, İlk ve Son, Aile gibi yapımların senaristi Hakan Bonomo‘nun kaleme aldı. Başrolde Kara Sevda, Sefirin Kızı ve Araf gibi yapımların başrolünde yer alan Neslihan Atagül yer alıyor. Filmde ona Serkan Çayoğlu, Necip Memili, Meral Çetinlaya gibi isimler eşlik etti.

Film daha önce 1986 yılında başrolünde Müjde Ar, Macit Koper ve Yılmaz Zafer’in yer aldığı aynı isimli filmin yeniden uyarlanmasıdır.

Aaahh Belinda Film Konusu

Dilara, son zamanlarda piyasaya çıkan bir şampuan olan “Belinda” reklam filminde rol alan genç bir oyuncudur. Provalardan birinde Dilara’nın hayatı bir anda değişir ve senaryonun tüm unsurlarının gerçeğe dönüştüğünü fark eder. Aksini kanıtlamak için çaresizce çabalamasına rağmen artık o Handan’dır.

Aaahh Belinda Film Oyuncuları

Filmin başrolünde Kara Sevda, Sefirin Kızı ve Araaf gibi yapımların başrolünde yer alan Neslihan Atagül yer alıyor. Filmde ona Serkan Çayoğlu, Necip Memili, Meral Çetinlaya gibi isimler eşlik etti.

Neslihan Atagül – Sevilay
Serkan Çayoglu
Necip Memili – Necati
Meral Çetinkaya
Beril Pozam
Efe Tuncer
Gamze Karaduman
Sacide Tasaner
Kamil Güler
Anıl Çelik

Filmin Fragmanı

Aaahh Belinda Yorumları

filmi 1,5 saat eğlencesine açtım boş vaktim vardı, bayaa beğendim açıkçası. özellikle handan’ın ailesini çok güzel karikatürize etmişler çok güldüm. neslihan’da çok güzel oynamış tebrikler.

  • onuc ugursuz degil

orijinalini çok beğenerek izlemiştim. netfliksteki uyarlamasını izlemeyi düşünmüyorum çünkü neslihan atagül ne alaka?
müjde ar’ın havası, tarzı karakterle o kadar bütünleşmişti ki en azından yanından yakınından geçebilecek vibeda bir kadın bulunabilirdi, yani hem entellektüel modern bir kadını hem de mutsuz bir alt sınıf kadınını oynayabilecek bir kadın olmalıydı. mesela funda eryiğit bu role cuk otururdu.

  • ruzgar gulundeki diken

orijinalini izlemedim ama güncel versiyonu gayet çerezlik bir iş olmuş. yer yer güldürdü, merak ettirdi. neslihan’ı hiç beğenmeyen biri olarak bitirebildim sonuçta. o bile sırıtmadı.* yersiz bağırmaları ve küfürleri olmasa çok daha iyi olabilirmiş. serkan çayoğlu’nun oyunculuğu gerçekten bu kadar kötü müymüş bunu düşündüm çoğu sahnede. bunlar dışında gayet izlenebilir keyifli bir iş.

  • theworldismine

yeni versiyonunda bu rol için neslihan atagül denen kabiliyet yoksunu yeni yetme kimin aklına geldiyse, kendisini auditiona kim çağırdıysa ya da kabul ettiyse, kim onun bu rolün altından kalkabileceğini düşündüyse sektörden sonsuza kadar aforoz edilmeli.

  • anaphylacticshock

orjinali gönlümüze taht kurduğu için kimse tam anlamıyla tatmin olmuyor.bok atmak da saçma lakin neslihan atagül çocukların ablası gibi durması, sürekli abartılı bağırıp küfretmesi de ne bilim…

  • bambin

Popüler İçerikleri takip edin:

Beef Dizi Konusu | Oyuncuları | Netlfix

YORUMLAR

canlı tv izle