Aaahh Belinda Yorumları ve Ekşi Sözlük

08.04.2023
Aaahh Belinda Yorumları ve Ekşi Sözlük

Aaahh Belinda yorumları, yorum, film yorumu, film analizi, ekşi, konusu, oyuncuları, yorumları, imdb, ekşi, Netflix, Neslihan Atagül, 2023, Serkan Çayoğlu gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Başrollerinde Neslihan Atagül’ün yer aldığı yeni Netflix Türkiye orijinali Aaahh Belinda platformdaki yerini 7 Nisan itibariyle aldı. Yayınlanmadan evvel bile bütün ilgiyi üzerine toplayan yapım, yayınlanmasının ardından da büyük ilgi görmeye devam etti. İzleyenlerin kendni şu sıralar kaçak yollu da olsa ekşi sözlük ve twitter gibi platformlarda buldu. Peki Aaahh Belinda yorumları nelerdi? İzleyenler neler söyledi? Hadi gelin birlikte bakalım.

Aaahh Belinda Film Konusu

Dilara, son zamanlarda piyasaya çıkan bir şampuan olan “Belinda” reklam filminde rol alan genç bir oyuncudur. Provalardan birinde Dilara’nın hayatı bir anda değişir ve senaryonun tüm unsurlarının gerçeğe dönüştüğünü fark eder. Aksini kanıtlamak için çaresizce çabalamasına rağmen artık o Handan’dır.

Aaahh Belinda Film Konusu | Oyuncuları | Netflix

Aaahh Belinda Yorumları

Aaahh Belinda Ekşi Sözlük Yorumları

filmi 1,5 saat eğlencesine açtım boş vaktim vardı, bayaa beğendim açıkçası. özellikle handan’ın ailesini çok güzel karikatürize etmişler çok güldüm. neslihan’da çok güzel oynamış tebrikler.

 • onuc ugursuz degil

orijinalini çok beğenerek izlemiştim. netfliksteki uyarlamasını izlemeyi düşünmüyorum çünkü neslihan atagül ne alaka?
müjde ar’ın havası, tarzı karakterle o kadar bütünleşmişti ki en azından yanından yakınından geçebilecek vibeda bir kadın bulunabilirdi, yani hem entellektüel modern bir kadını hem de mutsuz bir alt sınıf kadınını oynayabilecek bir kadın olmalıydı. mesela funda eryiğit bu role cuk otururdu.

 • ruzgar gulundeki diken

orijinalini izlemedim ama güncel versiyonu gayet çerezlik bir iş olmuş. yer yer güldürdü, merak ettirdi. neslihan’ı hiç beğenmeyen biri olarak bitirebildim sonuçta. o bile sırıtmadı.* yersiz bağırmaları ve küfürleri olmasa çok daha iyi olabilirmiş. serkan çayoğlu’nun oyunculuğu gerçekten bu kadar kötü müymüş bunu düşündüm çoğu sahnede. bunlar dışında gayet izlenebilir keyifli bir iş.

 • theworldismine

yeni versiyonunda bu rol için neslihan atagül denen kabiliyet yoksunu yeni yetme kimin aklına geldiyse, kendisini auditiona kim çağırdıysa ya da kabul ettiyse, kim onun bu rolün altından kalkabileceğini düşündüyse sektörden sonsuza kadar aforoz edilmeli.

 • anaphylacticshock

orjinali gönlümüze taht kurduğu için kimse tam anlamıyla tatmin olmuyor.bok atmak da saçma lakin neslihan atagül çocukların ablası gibi durması, sürekli abartılı bağırıp küfretmesi de ne bilim…

 • bambin

bence biz dizi film olayını komple bırakalım , olmuyosa zorlamaya gerek yok, bütün filmler,senaryolar,kurgu tek elden çıkmış gibi duruyor özgünlük yok oyunculuklar vasat altı

 • teorikolarakmumkun

netflix versiyonu çöp olmuş film.
ilk versiyonu seyretmemiş olanlar için film güzel gelebilir.
senaryodaki oyunculukların ilk filmle alakası yok. özellikle koca rolündeki oyuncu “şebek bir koca” gibi gösterilmiş.
koca rolündeki “necip memili” yi tenzih ederim, oyunculuğu güzeldir.
açıkçası ben orjinal filme sadık kalınmasını tercih ederdim.

 • deda

tamam, elbette filmde müjde ar’i aramadım ama neslihan atagül de çok “kız çocuğu” gibi kalmış.
yanlış anlaşılmasın, gerçekten çok güzel ve yetenekli olduğunu düşünüyorum ama bu rol için deniz çakır veya başak köklükaya daha iyi olurmuş. çünkü neslihan’dan dilara olmuş ama handan olmamış maalesef. yine de hakkını vermiş, elinden geleni yapmış, aktı gitti bir çırpıda..

 • kimkis

filmde kabus olarak gösterilen hayat birçoğumuzun hayali. kurumsal bir bankada masabaşı iş. güzel manzaralı bir ev. araba. güzel kıyafetler. çocuklar…

 • postmodern muddeiumumi

Popüler İçerikleri Takip Edin:

YORUMLAR

 1. Gülce dedi ki:

  Farklı insanı içine çekiyor…her şeye varım da sonuçta Türkiye ortalamasına göre bankada çalışan bir kadın standartların çokta altında değil Handan fazla ev hanımı fazla geri kafalı gösterilmiş hele o çocuklara davranışları ailenin davranışlarına ses çıkarmaması çok fenaydı dunganga da takılı kaldım ben.

canlı tv izle