Aaron Altaras Kimdir? Unorthodox Dizisinin Robert’i

17.04.2020
Aaron Altaras Kimdir? Unorthodox Dizisinin Robert’i

Unorthodox Robert karakteri ile tanıdığımız Aaron Altaras kimdir? soruları sıkça aranıyor Peki Aaron Altaras kaç yaşında, boyu, yaşı, sevgilisi, dizileri, filmleri, instagram hesabı, Unothodox dizisi Robert rolü ve dahası için yorumguncel.com’da kalın.

Aaron Altaras Kimdir? | Biyografi

Aaron Altaras 1995 yılında Berlin/ Almanya’da Hırvat Yahudisi Adriana Altaras ve Alman Wolfberg Bohmer isimli bir babanın çocuğu olarak dünyaya geldi. Leonard Altaras isimli bir erkek kardeşi vardır. Büyükbabası Jakob ve büyükannesi Thea Altaras Hırvatistan’dan Kominist Birliği tarafından siyasi olarak zulüm görmesi nedeniyle kaçmak zorunda kaldı. Aaron Altaras’ın annesi bir tiyatro yönetmeni ve yazardır. Babası ise Alman bir bestecidir.

Kariyeri

Eğitim için önce Berlin’De Heinz Galinski ilkokuluna gitti. Buradaki eğitimi sırasında 9 yaşındayken Mogelpackung Mann filmi için film ekibi tarafından keşfedildi ve filmde rol aldı. Bu onun ilk oyunculuk deneyimi oldu. 2006 yılında Berlin Yahudi Lisesi’nde (Judische Oberscule Berlin) eğitim gördü. Altaras yine 2006 yılında ülke çapında bilinen Not All Were Murderers filminde başrol olarak yer aldı. Bu Alman aktör ve yazar Michael Degen’in yahudi bir çocuk olarak Nazi rejimi ve yaşadıklarını anlattığı bir hikayeydi.

Ardından Wenn der Vater mit dem Sohne, Höllenritt, The Invisibles vb. gibi birçok popüler televizyon dizi ve filminde rol aldı. 2018 yılında bir romantik komedi filmi olan Mario‘da rol aldı ve ününü arttırdı. 2020’de Amerikan-Alman ortak yapımı bir Netflix dizisi olan Unorthodox dizisinde Shira Haas ile başrolde yer aldı.

Aaron Altaras aynı zamanda iyi bir futbolcudur.

Ailesi Almanya’da tanınan bir ailedir, kardeşi Leonard Altaras Aaron gibi bir oyuncu ve modeldir.

Aaron Altaras Yaşı | Kaç Yaşında?

24

Boyu – Kilosu

1,78 – 65

Sevgilisi

Altaras uzun zamandır Eliza Lawrence ile bir ilişkisi var.

İnstagram Hesabı

@aaronaltaras

Dizi ve Filmleri

2004: Mogelpackung Mann
2005: Wenn der Vater mit dem Sohne
2006: Not All Were Murderers [de]
2006: Allein unter Bauern
2008: Höllenritt
2008: Tatort: Tod einer Heuschrecke
2010: Tatort: Hitchcock und Frau Wernicke
2010: Die Kinder von Blankenese
2015: Connect
2017: The Invisibles
2018: Mario
2020: Unorthodox – Robert

YORUMLAR

canlı tv izle