After Benzeri Filmler Listesi (En İyi 8 Film)

28.06.2023
After Benzeri Filmler Listesi (En İyi 8 Film)

After benzeri diziler, After gibi aşk filmleri, After tarzı filmler, After benzeri filmler, After film önerisi, After film listesi, After’a benzeyen filmler, gibi aramalarınıza yogü listelerden yanıt bulabilirsiniz.

After Benzeri Filmler

Wattpad’den sinemaya uyarlanan ve 2019’da vizyona girdiğinde büyük ilgi gören After filminin seyircide bıraktığı seyir zevki gitmek bilmiyor.

Anna Todd’un aynı adlı eserinden uyarlanan film, 2019 yılından 2022’ye kadar her yıl yeni bir parçası ile seyircisi ile buluştu. Seriyi izleyip bitirenler ise benzeri filmler arıyor.

After benzeri filmler arayanlar için YOGÜ Listeler zor da olsa güzel bir liste hazırladı.

İşte After Benzeri Filmler listemiz

After We Collided (2020)

After We Collid, After hayranları için bariz bir seçimdir — sonuçta After’ın devamı niteliğindedir. İlk film, Tessa’nın okuldan ayrılabilmek için Vance Yayıncılık’ta staj yapmak üzere görüşme yapmasıyla sona erer. Yeni yolculuğuna çıkmadan önce Profesör Soto, Tessa’ya Hardin tarafından yazılmış bir aşk itirafı makalesi verir. Tessa okuduktan sonra, Hardin’le buluşmak için özel yerlerine – göle çıkan bir güverte – geri döner. Sonunda bir araya gelip gelmedikleri bir muamma – ya da en azından After We Collided yapılana kadar öyleydi. İzleyiciler, Hardin ve Tessa’nın hikayesinin nereden başladığını görmek için After We Collided’i izlemek zorunda kalacaklar.

Crazy, Stupid, Love (2011)

Crazy, Stupid, Love After gibi bir reşit olma hikayesi değil – en azından ana karakterler için değil – yine de bu yetişkin romantik komedisi seyirciyi yine de çılgın bir yolculuğa çıkarıyor. Aynı zamanda yıldızlardan oluşan bir kadroya da sahip. Steve Carell, karısı ona boşanmak istediğini söyleyince aniden bekar kalan bir adam olan Cal Weaver’ı canlandırıyor. Macera aramayan veya konfor alanından ayrılmayan geleneksel bir adam olan Cal, Cal’ı kendisini yeniden keşfetmeye zorlayan iyi giyimli bir kadın avcısı olan Jacob Palmer’ı canlandıran Ryan Gosling ile kendi iç arayışına giriyor.

Everything, Everything (2017)

Başrollerini Amandla Stenberg ve Nick Robinson’ın paylaştığı hikaye, ciddi bir sağlık sorunu olan ve evine bağlı kalan genç bir kadın olan Maddy Whittier’i (Stenberg) konu alıyor. Komşusu Olly Bright (Robinson), onun hayatı deneyimlemesine yardımcı olur. Doğal olarak, romantik bir dramada iki karakterin sıklıkla yaptığı gibi birbirlerine aşık olurlar.

The Notebook (2004)

Çok farklı sosyoekonomik statülere sahip olmalarına rağmen birbirlerine delicesine aşık olan Noah Calhoun ve Allie Hamilton’ın ilişkisi, Nicholas Sparks’ın 1996 yapımı roman uyarlaması The Notebook’a konu olur. Film, 1940 yazında bir kereste fabrikasında işçi olan Noah’ın zengin bir kadın olan Allie ile tanışmasıyla başlar ve aralarında benzersiz bir ilişki başlar. Allie şehre geri döndüğünde ve Noah, Allie’nin ebeveynlerinin hoşnutsuzluğu nedeniyle orduya yazıldığında yaz aşkları beklenmedik bir şekilde sona erer. Eleştirmenlerden karışık eleştiriler almasına rağmen, bu 2004 filmi bir gişe başarısı yakaladı.

The Last Summer (2019)

Lisenin yakında sona ereceği ve o ana kadar bildikleri hayatın sonsuza dek değişmek üzere olduğu gerçeğiyle boğuşan gençleri izlemenin sihirli bir şekilde eğlenceli bir yanı var. Üniversiteye gitmeden önceki yaz, lise mezunlarını ne istedikleri, kim istedikleri ve sonunda ne olmak istedikleri ile yüzleşmeye zorlar.

The Spectacular Now (2013)

The Spectacular Now, filmin başlangıcından önce bir ilişkisi olmayan tamamen farklı iki insanı, anormal koşullarda yolları kesişince takip ediyor. Sutter (Miles Teller) partinin can damarıdır; Aimee (Shailene Woodley) sessiz, masum bir kızdır. Aimee, Sutter’ı sabah gazetesi rotasında rastgele bir çimenlikte bayıldığını öğrenince biraz garip bir başlangıç ​​yaparlar. Ayrıca After gibi The Spectacular Now da bir romandan uyarlanmıştır — film, hikayesini Tim Tharp’ın 2008 yılında aynı adlı kitabından alır.

We Are Your Friends (2015)

We Are Your Friends, After’a pek benzemez, ancak aynı anlatı mecazlarından bazılarına geri döner. (Oğlanın büyük hayalleri vardır. Oğlan, yapmaması gereken birine aşık olur. Mantığı bilirsiniz.) Bu tür için de tipik olan film, Zac Efron, Emily Ratajkowski ve Wes Bentley gibi çekici bir genç oyuncu kadrosuna sahiptir.

How to Be Single (2016)

Hollywood, New York’ta aşkı arayan genç yetişkinlere doyamıyor. İzleyiciler, Sex and the City’den Friends with Benefits’e kadar, Manhattan’ın en iyilerinde vekaleten yaşamayı arzuluyor. Nasıl Bekar Olunur bu cephede hayal kırıklığına uğratmaz.

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üzerinden takip etmek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üzerinden takip etmek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle