After We Collided | After 2 (Film) | Konusu – Oyuncuları

07.09.2020
After We Collided | After 2 (Film) | Konusu – Oyuncuları

After We Collided (After 2) film konusu, Paramparça 2, oyuncuları, fragman, trailer, cast, ne zaman çıkacak, vizyon tarihi, ekşi, imdb, yorum, yorumları, izle, altyazılı izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edebilirsiniz.

After We Collided (Film) Hakkında

2019 yapımı After filminin devamı niteliğindeki After We Collided filmi 2020 yılında vizyona girmesi beklenen filmlerden biri. Jenny Gage yönetmenliğindeki romantik dram türündeki film yayınlandığı yıl büyük beğeni ile karşılandı. Öyleki filmin devam filmi olan After We Collided’in yapımına hemen başlandı. Imdb’de 5,4 puana sahip olan filmi Susan McMartin ve Tamara Chestna birlikte kaleme aldı. Gizemli bir delikanlı ile tanıştıktan sonra hayatı değişen genç bir kızın hikayesini konu eden After filminin ardından devam filmini Roger Kumble yönetirken, bu kez filmde Hardin tarafından hayal kırıklığına uğratılan Tessa’nın yine de ondan uzak kalmayı başaramayışını ve Hardin’in Tessa’yı geri kazanmak için çabalaması ele alınacak.

After 2 | After We Collided Konusu

Hardin tarafından hayal kırıklığına uğratılan Tessa, yine de ondan uzak kalmayı başaramaz. Hardin’i aklından çıkaramasa da onun yapacağı bir hatayı daha kabullenemeyeceği için kendini derslerine, işine vermeye çalışır. Bu sırada Tessa’nın çalışma arkadaşı Trevor, genç kadınla yakından ilgilenir ve Tessa bu ilgilen fazlasıyla memnundur. Tessa’yı kaybettiğini düşünen Hardin, kirli )geçmişinden ve travmalarından ancak onun sayesinde kurtulabileceğine inanır ve Tessa’yı geri kazanmak için çabalar.

Oyuncuları

Filmin başrollerinde After (2019) filminin de başrolünde yer alan Josephine Langford ve Hero Fiennes Tiffin yer alıyor. After 2019 filminin devamı niteliğindeki After 2 filmi oyuncuları arasında bu kez Dylan Spouse da yer alıyor.Filmde ayrıca Louise Lombard, Candice King ve Charlie Weber’da filmin kadrosunda.

Karakterler

Josephine Langford – Tessa Young
Hero Fiennes Tiffin – Hardin Scott
Louise Lombard – Trish Daniels
Dylan Sprouse – Trevor Matthews
Candice King – Kim
Charlie Weber – Christian Vance
Max Ragone – Smith Vance
Selma Blair – Carol Young
Shane Paul McGhie – Landon Gibson
Rob Estes – Ken Scott

Fragman

After 2 Ne Zaman Çıkacak?

Romantik dram türündeki gençlik filmi After 2019 yapımı filmin devamı olan After 2 yani After We Collided (Paramparça) 18 Eylül 2020 tarihinde vizyondaki yerini alacak.

YORUMLAR

canlı tv izle